طرح هجرت 3 با 80 دانش‌آموز در صومعه‌سرا آغاز شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۸ مرداد ۹۴ - ۱۴:۴۴

  کد خبر : 35903
  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا:

  طرح هجرت ۳ با ۸۰ دانش‌آموز در صومعه‌سرا آغاز شد

  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا گفت: طرح هجرت ۳ با ۸۰ دانش‌آموز در صومعه‌سرا آغاز شد.

  بهزاد روانپاک در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به آغاز اردوهای طرح هجرت ۳ در صومعه سرا اظهار کرد: این طرح با حضور ۸۰ دانش آموز در این شهرستان در حال برگزاری است.

  وی با بیان اینکه ۸۰ دانش‌آموز پسر در این اردو حضور دارند، افزود: همه دانش آموزان در مقطع تحصیلی دبیرستان هستند که به مدت ۱۰ روز در این اردو به فعالیت می پردازند.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا با بیان اینکه۶ مدرسه در دستور کار طرح هجرت است، گفت: مدرسه شهید خداپرست تنیان تا کنون به اتمام رسیده است و مابقی مدارس در دست اجرا می‌باشد.

  روانپاک تصریح کرد: این طرح با همکاری سپاه ناحیه صومعه سرا و آموزش و پرورش این شهرستان در نقاط مختلف از جمله روستاهای محروم اجرایی می شود.

  وی با بیان اینکه دانش آموزان نسبت به کارهایی که برای مدارس خود انجام می دهند احساس شادابی و خودباوری خواهند داشت، خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی، بهسازی، تعمیر میز و صندلی مدارس در دستورکار دانش آموزان طرح هجرت ۳ است.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا اظهار کرد: برنامه‌هایی از قبیل تشکیل حلقات صالحین، برگزاری صبحگاه، کلاس‌های قرآن، مسابقات ورزشی و اردو و … از جمله برنامه‌هایست که در این طرح برگزار می‌شود.

  روانپاک افزود: آشنایی جوانان با فرهنگ کار و تلاش و فعالیت گروهی ، کمک به سازندگی ، خدمت رسانی به روستاها ، تقویت روحیه مشارکت پذیری و استفاده از بهره گیری از توان فرهنگی ، هنری و فکری دانش آموزان از نتایج و اهداف این اردوها است .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro