عملکرد قابل تحسین تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا در طول 6 سال فعالیت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۹ مرداد ۹۴ - ۲:۰۹

  کد خبر : 35915

  عملکرد قابل تحسین تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا در طول ۶ سال فعالیت

  واران نیوز: عملکرد تبلیغات اسلامی صومعه سرا از افتتاح این سازمان در صومعه سرا تا کنون قابل تحسین و قدردانی است.

  به گزارش واران نیوز، اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا در سال ۱۳۸۸ با همت امام جمعه، نماینده و فرماندار وقت و با مساعدت مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان در شهرستان صومعه‌سرا افتتاح شد.

  از زمانی که اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا در این شهرستان مستقر شده برنامه‌های اجرایی در این شهرستان انسجام خوبی گرفته است و با وجود عمر خدمتی کوتاه، در استان جز ادارات اول تا سوم شناخته شده است.

  در طی این سالها دفتر تبلیغات اسلامی با وجود فعالیت بسیار ارزشمند خود در مکانی اجاره ای که مستقر است توانسته با سایر بخشهای فرهنگی و علمی همچون دانشگاه‌ها، حوزه علمیه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و… ارتباط برقرار نماید و بر این اساس پیشبرد خوبی در راستای اهداف خود داشته است.

  همکاری با سایر ارگانها در اجرای همایش ها و مراسمات و بزرگداشتها از قبیل دفتر امام جمعه، فرمانداری، سپاه پاسداران، دانشگاهها، بنیاد شهید، آموزش پرورش، کمیته امداد، ارشاد اسلامی و… از دیگر عملکردهای مثبت تبلیغات اسلامی صومعه سرا است.

  قبل از سال ۸۸ هیچ هیئت مذهبی در صومعه سرا به ثبت نرسیده بود ولی از زمانی که اداره تبلیغات اسلامی در صومعه سرا مستقر شد به همت رئیس تبلیغات اسلامی این شهرستان مساجد و هیئت های مذهبی و همچنین برگزاری انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهرستان ساماندهی شده است.

  سازماندهی و اعزام مبلغین و مبلغات به مساجد و مناطق محروم، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، برگزاری مراسمات در مناسبتهای دینی و مذهبی، تولید و توزیع برشور و بسته های فرهنگی و اجتماعی در مراسماتی از قبیل اعتکاف، عیدغدیر، اربعین از جمله برنامه های تبلیغات اسلامی صومعه سرا در طی این ۶ سال فعالیت بوده است.

  سایت واران نیوز وظیفه خود می داند که از عملکرد رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا کمال تقدیر و تشکر را نماید و این قول را به مخاطبان خواهد داد طی چندروز آتی عملکرد های تبلیغات اسلامی صومعه سرا به صورت مستند در این سایت درج گردد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro