اجرای همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنا و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۹ مرداد ۹۴ - ۲:۱۸

  کد خبر : 35919
  معاونت فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه صومعه‌سرا:

  اجرای همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنا و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌ها در صومعه‌سرا

  معاونت فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در صومعه سرا برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، سرگرد علی فروهر در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی روز جهانی مسجد در دفتر امام جمعه اظهار کرد: مساجد خواستگاه و زادگاه اصلی و مهمترین کانون شکل گیری شجره طیبه بسیج است.

  وی افزود: هماهنگی و تعامل اثر بخش پایگاه های بسیج با دست اندرکاران و متولیان مساجد و استفاده از ظرفیت های مختلف برای هم افزایی بیشتر این مجموعه مقدس باعث توسعه دامنه تاثیرگذاری مسجد و بسیج در جامعه شده است.

  معاونت فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه یکی از وظایف مسئولان و فرماندهان بسیج است که با ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد تعامل داشته باشند، گفت: هماهنگی و تعامل و موثر بین پایگاه‌های مقاومت بسیج و ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد در راستای تقویت مسجد و بسیج از جمله اهداف ما است.

  فروهر تصریح کرد: هماهنگی و هم‌افزایی بیشتر ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد با بسیج، تقویت جایگاه مسجد و فراهم شدن امکان فعالیت‌های بیشتر مسجد و بسیج از دیگر اهداف برگزاری همایش ائمه جماعات است.

  وی خاطرنشان کرد: همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنای مساجد و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج روز یکشنبه ساعت ۱۷ عصر در حسینیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صومعه سرا برگزار می شود.

  يک ديدگاه

  1. پهپاد گفت:

   برادر علی آقا کارت دسته سردار عشق

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro