همایش تجلیل از آزادگان، جانبازان و ایثارگران صومعه‌سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱ شهریور ۹۴ - ۵:۲۷

  کد خبر : 36040
  به همراه گزارش تصویری؛

  همایش تجلیل از آزادگان، جانبازان و ایثارگران صومعه‌سرا برگزار شد

  امروز همایش تجلیل از آزادگان، جانبازان و ایثارگران در مجتمع تفریحی مهرگان صومعه‌سرا برگزار شد.

  به گزارش واران نیوز، امروز همایش تجلیل از آزادگان، جانبازان و ایثارگران صومعه‌سرا در مجتمع تفریحی مهرگان برگزار شد.

  این برنامه که قرار بود ساعت ۱۰ ونیم صبح برگزار گردد، راس ساعت ۱۱:۴۵با حضور جمعی از آزادگان و ایثارگران و جانبازان برگزار شد.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه سرا در این همایش اظهار کرد: همه ما مرهون خون شهدا هستیم و باید حرمت خون شهدا و همه کسانی که برای پیروزی انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از جان خود گذاشتند را نگه داریم.

  وی افزود: با توجه به این برهه زمانی که مشکلات زیادی گرببان‌گیر آزادگان و جانبازان است اما خمی به ابرو نمی‌آورند،  مسئولان باید تا جایی که ضوابط و شرایط اجازه می‌دهد مرهون خدمات آنها باشند.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای یکصد گلزار شهدای انقلاب اسلامی است، گفت: این شهرستان دارای ۵۲۸ شهیدوالامقام می‌باشد.

  خلوص‌دهقان‌پوربا بیان اینکه ۴۶۷شهید صومعه‌سرا در بنیاد شهید این شهرستان دارای پرونده می‌باشند، تصریح کرد: مابقی شهدا به دلیل مهاجرت خانواده‌هایشان از این شهرستان به شهرستان‌ها و یا استان‌های دیگر کشور دارای پرونده نمی‌باشند.

  وی با بیان اینکه ۳۳۷ والدین در قید حیات شهدای والامقام این شهرستان دارای پرونده هستند، خاطرنشان کرد: ۵۶همسر شهید در بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا پرونده دارند و زیر پوشش این نهاد می‌باشند.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا، تعداد فرزندان شهدای تحت پوشش این نهاد را ۸۸ نفر عنوان کرد و افزود: سه جانباز این شهرستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

  خلوص‌دهقان‌پور با بیان اینکه یک هزار و۵۷ جانباز دارای پرونده تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان هستند، گفت: ۱۴۸ نفر آزاده دوران دفاع مقدس در این نهاد دارای پرونده می‌باشند.

  وی تصریح کرد: صومعه‌سرا دارای ۲ سردار شهید زمان جنگ به نام شهید یعقوب یوسفی و شهید علیرضا خلوص دهقان‌پور و اولین شهید دوران انقلاب اسلامی گیلان یعنی شهید نعمت برشنورد است.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای ۳۲شهید جاویدالاثر و ۲۱شهید کارمند است، خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای ۱۰ خانواده دو شهیدی و ۸خانواده تک فرزند ذکور است.

  خلوص‌دهقان‌پور اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه‌سرا با داشتن ۱۴ پرسنل در این نهاد خدمات رسانی به خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران می‌نماید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro