پیشنهاد بودجه 9 میلیارد تومانی شهرداری صومعه سرا به شورای شهر با رای اکثریت به تصویب رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲ شهریور ۹۴ - ۶:۰۳

  کد خبر : 36117
  رئیس شورای شهر صومعه سرا خبر داد :

  پیشنهاد بودجه ۹ میلیارد تومانی شهرداری صومعه سرا به شورای شهر با رای اکثریت به تصویب رسید

  رئیس شورای شهر صومعه سرا از تصویب بودجه ۹ میلیارد تومانی برای شهرداری صومعه سرا خبر داد.

  به گزارش واران نیوز: رئیس شورای شهر صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر گفت : کل بودجه پیشنهادی شهرداری صومعه سرا به شورای شهر۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان می باشد که با رای اکثریت به تصویب رسید که ۴۰ درصد آن برای پروژه های عمرانی و ۶۰ درصد آن برای امور جاری شهرداری پیش بینی شده است . کیومرث احمدی در خصوص میزان افزایش این بودجه در مقایسه با سال گذشته اظهار داشت :

  شورای اسلامی در صومعه سرا از ابتدای آغاز به فعالیت خود با تصویب بودجه های چشمگیر در سال ۹۳ و ۹۴ افزایش بسیار چشمگیر و کم نظیری را در مقایسه با ادوار گذشته ثبت کرده است

  وی افزود : خوشبختانه با تلاش خوب شهردار و پرسنل زحمتکش شهرداری و حمایت اعضای شورا از مجموعه شهرداری، بودجه سال قبل شهرداری صومعه سرا کاملا محقق شد .

  رئیس شورای اسلامی شهر صومعه سرا در بخش دیگری از این گفتگو به مهمترین برنامه های شهرداری در سال جدید اشاره کرد و افزود: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری صومعه سرا برای سال ۹۴ برنامه ها و پروژه های زیادی را در دست اقدام دارد که مهمترین آنها پروژه چهار راه خاکیان می باشد وی ادامه داد : طی هماهنگی با نهاد ها و مسوولان و نماینده شهرستان صومعه سرا درفاز اول در چهار راه خاکیان ،میدان و سپس تقاطع غیر همسطح احداث خواهد شد .

  وی افزود : اجرای این طرح در ورودی شهر صومعه سرا از مسیر فومن سبب جذب گردشگر و خروج چهار راه خاکیان از بلاتکلیفی خواهد شد .

  وی اتمام مسیر سلامت از اداره گاز تا هتل ابریشم به عنوان کمپینگ گردشگری و مناسب سازی پیاده رو های خیابان برشنورد برای استفاده از معلولین و نابینایان ، سنگ فرش کردن خیابان فرهنگ را از اولویتهای کاری شهرداری در سال جاری برشمرد و اظهار داشت :

  آسفالت خیابان برشنورد ، افتتاح وراه اندازی جایگاه سوم سی ان جی ، احداث سرویس های بهداشتی در چند نقطه از شهر فرش موزائیک محله های بزرگ چون گلشهر ، گلسار ، عربان ، شهرک امام ، تخریب بناهای فرسوده جهت بازگشایی   معابر ، لکه گیری کوچه ها و خیابان ها اصلی شهر، اجرای طرح اموزش تفکیک زباله ازمبدا ، از اقدامات عمرانی و خدماتی انجام گرفته می باشد .

  رئیس شورای شهر صومعه سرا توجه به برنامه های فرهنگی و ورزشی را بسیار مهم دانست و افزود : شورا و شهرداری صومعه سرا تمام تلاش و حمایت خود را برای اجرای برنامه های مذهبی ، فرهنگی ، ورزشی بکار گرفته و بصورت میدانی وارد عمل شده است .

  وی از همه شهروندان صومعه سرا و مسئولینی که به هر نحوی در پیشبرد اهداف شهرداری با این مجموعه همکاری لازم را داشته اند تقدیر و تشکر نمود و اذعان داشت بی شک بدون همکاری آنها هرگز نمی توان در راستای عمران و آبادانی و توسعه شهر ابریشم گام برداشت.

  خبر مرتبط:

  مصاحبه جامع واران نیوز با شهردار در رابطه با مسائل شهری

  يک ديدگاه

  1. آشنا گفت:

   بقیه اعضای شورا کجا هستن؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro