حکم متهمان پرونده اختلاس آموزش و پرورش صومعه سرا صادر شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱ - ۱۸:۰۶

  کد خبر : 3618

  حکم متهمان پرونده اختلاس آموزش و پرورش صومعه سرا صادر شد

  به گزارش واران نیوز به نقل از scna»رای شعبه دوازده دادگاه تجدید نظر استان گیلان مبنی بر اختلاس از آموزش …

  به گزارش واران نیوز به نقل از scna»رای شعبه دوازده دادگاه تجدید نظر استان گیلان مبنی بر اختلاس از آموزش وپرورش شهرستان صومعه سرا اعلام شد.

  حبس، انفصال دائم از خدمات دولتی،  ۵ میلیون ریال جزای نقدی با احتساب ایام بازداشت قبلی و همچنین رد وجه مورد اختلاس به مبلغ ۶٫۵۱۵٫۴۵۷٫۵۸۸ ریال توسط ۴ نفر اعضای این اختلاس از مهمترین بند این دادنامه می باشد.

  همچنین  برای ذیحساب وقت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان بدلیل تائید اسناد غیر واقعی ارائه شده از ناحیه متهمین و همچنین بعلت دریافت رشوه ۲۲ میلیون ریالی و  ۵۰ کیلو برنج جریمه ای به مبلغ یک میلیون ریال با احتساب ایام بازداشت و  ۶ ماه حبس و ۵ ماه انفصال موقت محکومیت صادر شده است.

  در پایان این دادنامه ضمن تاکید بر قطعی بودن رای ، آمده است با توجه به اینکه محتویات پرونده حکایت از پرداخت رشوه از ناحیه یکی از متهمین دارد در این خصوص از ناحیه دادسرا اظهار نظری صورت نگرفته است.

  پرونده اختلاس میلیاردی آموزش و پرورش صومعه‌سرا از ابتدا به دادسرای مرکز استان ارجاع داده شد و پس از تحقیق و بررسی‌های به عمل آمده به دادگاه عمومی جزایی رشت انتقال یافت و سپس مورد تایید شعبه دوازده دادگاه تجدید نظر استان گیلان قرار گرفت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro