از تاخیر دو ساعته استاندار تا افتتاح 28 پروژه در شهرستان صومعه سرا+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۵ شهریور ۹۴ - ۶:۲۹

  کد خبر : 36198
  سومین روز از هفته دولت با حضور استاندار گیلان؛

  از تاخیر دو ساعته استاندار تا افتتاح ۲۸ پروژه در شهرستان صومعه سرا+تصاویر

   واران نیوز: استاندار گیلان برای افتتاح پروژه های هفته دولت اینبار به شهرستان صومعه سرا سفر کرد. به گزارش خبرنگار …

   واران نیوز: استاندار گیلان برای افتتاح پروژه های هفته دولت اینبار به شهرستان صومعه سرا سفر کرد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز برنامه حضور استاندار در صومعه سرا که طبق اعلام فرمانداری قرار بود در ساعت ۳:۳۰ در روستای ولد گوراب زرمیخ آغاز شود با دو ساعت تاخیر برگزار گردید.

  استاندار که قبل از حضور در صومعه سرا در ماسال بود پس از تاخیر دو ساعته وارد روستای ولد شد و پس از افتتاح دو پروژه به سرعت روستای ولد را ترک و به سمت پشتیر رفت، سرعت استاندار و هیئت همراه آنقدر بالا بود که نصف خبرنگاران نتوانستند با وسیله ایی که فرمانداری در اختیار خبرنگاران قرارداده بود  به آنان برسند ،تعدادی هم که موفق به اینکار شدند با ماشین های شخصی و یا تاکسی، خود را به استاندار رساندند.

  نماینده صومعه سرا عجله آقای استاندار را اینطور بیان کرد: معاونین وزیر در راه رسیدن به فرودگاه رشت هستند و استاندار باید برای استقبال به فرودگاه برود!!

  پس از افتتاح پروژه آسفالت روستای پشتیر دکتر نجفی و هیئت همراه به سمت کسما رفته و مدرسه ایی را در این دهستان افتتاح کردند.

  در زیر جزئیات و تصاویر پروژه های افتتاح شده توسط استاندار را میتوانید مشاهده کنید.

   

   افتتاح همزمان ۱۰پروژه آبرسانی وگازرسانی در بخش میرزا کوچک 

  دکتر نجفی درسومین  روز از هفته دولت با حضور در روستای ولد بخش میرزاکوچک صومعه سرا ۴پروژه آبرسانی و۶پروژه گازرسانی را بطور همزمان افتتاح وبه بهره برداری رساند.

  لازم به ذکر است پروژه آبرسانی با اعتباری معادل ۲۴۳۰۵میلیون ریال وپروژه گازرسانی با اعتباری معادل ۳۷۱۲۸ میلیون ریال هزینه کرد افتتاح شد.

   


  افتتاح همزمان ۱۵پروژه راه روستایی شهرستان صومعه سرا

  استاندارگیلان پس از روستای ولد با حضور در روستای پشتیر گوراب زرمیخ ، همزمان۱۵پروژه آسفالت راه روستایی در شهرستان صومعه سرا را افتتاح وبه بهره برداری رساند.

  لازم بذکر است این پروژه ها اعتباری بالغ بر۶۱ میلیون ریال به بهره برداری رسیده اند که طول آن ۲۹۰۰کیلومتر مربع را شامل می شود.  افتتاح ۳پروژه ساخت وتجهیز مدارس صومعه سرا

  دکتر نجفی با حضور در مدرسه سارای کسما تعداد ۳پروژه تجهیز وساخت مدارس این شهرستان با اعتبار هزینه شده بالغ بر۲۵۴۰۰میلیون ریال افتتاح نمودند.

  لازم بذکر است این پروژه ها مربوط به اداره نوسازی مدارس استان گیلان بوده که استاندار ضمن تقدیر وتشکر از دست اندرکاران این پروژه از تمامی بخشهای آن دیدن کرد.   

  ۲ ديدگاه

  1. شهروند گفت:

   عالییییییییییییییییییییییییییییی

  2. غلام علی مردم دوست گفت:

   خالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro