یک مجری دیگر BBC نیز کودک‌آزار از آب درآمد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۶ آذر ۹۱ - ۸:۰۹

  کد خبر : 3641

  یک مجری دیگر BBC نیز کودک‌آزار از آب درآمد

    به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس و به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، پلیس منطقه «لنکشایر» انگلیس، «استوارت هال» …

   

  به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس و به نقل از شبکه اسکای‌نیوز، پلیس منطقه «لنکشایر» انگلیس، «استوارت هال» گزارشگر ورزشی سابق شبکه بی‌بی‌سی را بازداشت کرد. بنا بر این گزارش، هال ۸۲ ساله، به اتهام تجاوز و سوءاستفاده جنسی در منزلش در «چشایر» بازداشت شده است.

  گفته می‌شود اتهامات وی مربوط به گذشته است. هال پس از بازداشت برای بازجویی به یک پاسگاه پلیس منتقل شده است.

  یک سخنگوی پلیس در این مورد گفت: یک مرد ۸۲ ساله از اهالی «ویلسلاو» منطقه «چشایر» امروز صبح توسط پلیس «لنکشایر» بازداشت شده تا به اتهاماتی که در زمینه تجاوز به عنف و سوءاستفاده جنسی بی‌شرمانه به وی نسبت داده شده، پاسخ دهد.

  این چندمین مورد از بازداشت مجریان سابق بی‌بی‌سی و ستاره‌های انگلیسی است که در چند ماه گذشته با اتهام مشابه تجاوز جنسی و سوءاستفاده از کودکان، انجام می‌گیرد. سریال پرونده‌های کودک‌آزاری با افشای فساد اخلاقی «جیمی سویل» مجری مشهور چند دهه قبل شبکه بی‌بی‌سی کلید خورد و پس از آن چندین شخصیت انگلیسی به انجام چنین رفتارهایی متهم شدند. سویل که سال گذشته درگذشت، متهم که در طول مدت فعالیت خود بیش از ۳۰۰ کودک و نوجوان را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

  «دیو لی تراویس» مجری سابق رادیو بی‌بی‌سی، «اندرو واتکینسون» بازیگر و «گری گلیتر» خواننده، از جمله دیگر ستاره‌های انگلیسی هستند که در چند ماه گذشته به اتهام کودک‌آزاری بازداشت شده‌اند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro