دولت باید به جای عزای پرداخت یارانه، فتنه گرانِ خواهان تحریم علیه ایران را به مردم معرفی کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۱ شهریور ۹۴ - ۱۱:۳۴

  کد خبر : 36552
  دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان:

  دولت باید به جای عزای پرداخت یارانه، فتنه گرانِ خواهان تحریم علیه ایران را به مردم معرفی کند

  دولت باید افرادی که در فتنه ۸۸ بودند و به آمریکایی ها نامه نوشتند و از آنان خواستند که بهتر است تحریم هایی علیه ایران داشته باشید را به مردم معرفی کنند.

  واران نیوز: حسن کربلایی با اشاره به گفته وزیر اقتصاد، مبنی بر فشار به دولت در شب پرداخت یارانه نقدی اظهارکرد: وزیر نفت نیز، اظهارنظری درمورد مصیبت برای دولت در زمان پرداخت یارانه داشتند و اگرچه جمع و جورکردن این پول کارسختی است اما نشان می دهد که دولت درچرخاندنِ چرخ اقتصاد کشورموفق نبوده است.

  وی بیان اینکه دولت باید براساس یک سری قواعد واصول وضعیت اقتصادی کشور را ارتقا می داد، عنوان کرد: این موضوع که وزیر اقتصاد شب پرداخت یارانه را شب عزای دولت می داند، یک نقطه ضعف برای دولت است.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان برلزوم پیاده کردن اقتصاد مقاومتی ازسوی دولت افزود: اگر دولت اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری را اجرا می کرد، بخشی اززندگی مردم اداره واشتغال ایجاد می شد و دولت می توانست خود را ازمشکل اقتصادی وهمچنین سختیِ پرداخت یارانه نقدی رها کند.

  کربلایی باطرح این پرسش که آیا دولت برای قطع یارانه افرادی که نباید یارانه بگیرند، ترسی دارد؟، گفت: بنا به گفته وزیر اقتصاد، پرداخت یارانه برای ۱۰ میلیون نفر در کشور باید قطع شود و اگر دولت احساس می کند که برای پرداخت یارانه مشکل دارد، یارانه این افراد را قطع کند.

  وی با تاکید براینکه یکی ازنمایندگان مخالف اوباما در آمریکا، مدعی شده است که نامه ای ازفتنه گران که خواهان تحریم ایران بودند، دریافت کرده اند، تصریح کرد: دولت باید افرادی را که درفتنه ۸۸ بودند و به آمریکایی ها نامه نوشتند و از آنان خواستند که بهتر است، تحریم هایی علیه ایران داشته باشید، به مردم معرفی کنند.

  دبیرحزب موتلفه اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه این افراد رفیق دولت و یا درکنار آن هستند، بیان کرد: دولت حداقل نباید مسئولیت ها را به این افراد می داد و یا امکانات دولتی را در اختیارشان می گذاشت.

  کربلایی افزود: دولت به فتنه گرانِ خواهانِ تحریم، مجوز و ساختمان های دولتی را برای تشکیل حزب در اختیارشان قرار داد.

  وی با تاکید براینکه در روستاهای استان های محروم کشور، زندگی بسیاری از مردم از طریق یارانه تامین می شود، گفت: به وزیر اقتصاد پیشنهاد می کنیم که سری به این روستاها بزنند و چگونگی گذران زندگی مردم را به واسطه یارانه، در آنها ببینند.

  دبیر حزب موتلفه اسلامی استان گیلان به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جستجوی علت مشکلات در جاهای دیگر و رفع آن با به دست آوردن توافق به جای تکیه برظرفیت های درونی، ابرازکرد: توجه به منویات رهبری و اقتصاد مقاومتی، حذف بسیاری از همایش ها و سفرهای غیرضروری، نظارت بر عملکرد مدیران و جلوگیری از اسراف و حیف و میل های بیت المال، جلوگیری از دست اندازی به بیت المال با نظارت بیشترِ دولت به مدیران، شرکت ها و بانک ها موجب صرفه جویی، کسب درآمد و حل مشکلات اقتصادی دولت می شود.

  کربلایی تاکید کرد: رونق اقتصادی، توجه به آبادانیِ روستاها و ایجاد اشتغال، کمک به مردم برای استفاده از تسهیلات بانکی و کارگاه های زود بازده، باعث می شود که شب پرداخت یارانه دیگر برای دولت شب عزا نباشد./پرنیان گیل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro