بانوی شاعره ی 28 ساله بعد از 4 سال مقاومت با بیماری ام اس دار فانی را وداع گفت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ شهریور ۹۴ - ۸:۰۱

  کد خبر : 36685

  بانوی شاعره ی ۲۸ ساله بعد از ۴ سال مقاومت با بیماری ام اس دار فانی را وداع گفت

  نرجس خاتون شیخی شاعره ۲۸ ساله بعد از تحمل ۴ سال بیماری ام اس غروب روز چهارشنبه ۱۱ شهریور ۹۴ در بستر بیماری دارفانی را وداع گفت

  به گزارش واران نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره ی فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا ، سید محمودرزمگیر رییس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا  که برای تشییع جنازه خانم نرجس خاتون شیخی به همراه تمامی هنرمندان شاعر و شاعره و همکاران اداره رفته بود اشاره کرد با توجه به اینکه غریب به ۴ سال بود این هنرمند خوب از این بیماری رنج می برد و هر از چند گاهی با هنرمندان ، همکاران بعضا مسئولین ادارات خصوصا مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی گیلان به عیادتش می رفتیم.

  این شاعره از جمله هنرمندان با ذوق و روحیه ای بود که بعد از چاپ کتابش توسط اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا آخرین صحبتش این بود که خداوند به من آنقدرعمر بدهد که بتوانم کار دومم را نیز به چاپ برسانم .

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا افزود مرحومه نرجس خاتون شیخی علاوه برذوق شعر از دیگر موهبت الهی در زمینه خوشنویسی و هنرهای تجسمی (نقاشی ) نیز بهره مند بود . مراسم تشییع پیکر این هنرمند  روز پنجشنبه ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۴ بادستان بستگان، هنرمندان و همشهریانش برگزار گردید و جنازه ی این هنرمند در روستای شیخ محله از بخش تولمات کنار مزار پدر بزرگوارش به خاک سپرده شد .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro