شورای اسلامی حلقه اتصال مردم و مسئولین/کمک هدفمند به شهرداری ها از برنامه های فرمانداری است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۶ شهریور ۹۴ - ۱۷:۴۲

  کد خبر : 36729
  فرماندار صومعه سرا:

  شورای اسلامی حلقه اتصال مردم و مسئولین/کمک هدفمند به شهرداری ها از برنامه های فرمانداری است

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما در نشست صمیمی اعضای شورای شهر صومعه سرا با نماینده شهرستان صومعه سرا در …

  واران نیوز: به گزارش خبرنگار ما در نشست صمیمی اعضای شورای شهر صومعه سرا با نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان صومعه سرا ، روسای ادارات آب شهری ، واداره برق حضور داشتند تابا وحدت و همدلی برای پیگیری بهترامور مردم ،حل وفصل مشکلات شهر و خدمات دهی بهتر به شهروندان گامی موثر بردارند .

  نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت : رشد و توسعه شهری در سایه همدلی و تعامل با مسوولان میسر می شود . حمیدرضا خصوصی اظهار داشت : جمع بودن سبب همدلی و پیشرفت در ارائه خدمات می شود و سیاسی کاری و وجود اختلافات بین مسوولان از عوامل اصلی عدم پیشرفت در یک شهر است . وی اظهار داشت : یک شهر به سادگی گردشگر پذیر نخواهد شد مگر اینکه امکانات زیر ساختی در آن بدرستی و اصولی ایجاد شده باشد . خصوصی به پروژه چهار راه خاکیان اشاره کرد و اظهار داشت : این پروژه در دو فاز ابتدا به شکل میدان و در فاز دوم به شکل تقاطع غیر همسطح احداث خواهد شد .

  فرماندار شهرستان صومعه سرابا اشاره به اینکه شورا حلقه اتصال مردم و مسئولان و هم بازوی قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف اجرایی در کنار نهادها و دستگاه های دولتی به حساب می آید اظهار داشت : انتظار می رود که از تمام ظرفیت شوراها در راستای حل مشکلات شهری صومعه سرا استفاده شده و پیگیری ها شکل مطلوبی بگیرد.حسین اسماعیل پور افزود : کمک هدفمند به شهرداری ها از از برنامه های ما است .

  شهردار صومعه سرا به مهمترین برنامه های شهرداری در سال جدید اشاره کرد و افزود: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری صومعه سرا برای سال ۹۴ برنامه ها و پروژه های زیادی را در دست اقدام دارد.حسن آقاجانی اتمام مسیر سلامت از اداره گاز تا هتل ابریشم به عنوان کمپینگ گردشگری و مناسب سازی پیاده رو های خیابان برشنورد برای استفاده از معلولین و نابینایان ، سنگ فرش کردن خیابان فرهنگ را از اولویتهای کاری شهرداری در سال جاری برشمرد و اظهار داشت :آسفالت خیابان برشنورد ، افتتاح وراه اندازی جایگاه سوم سی ان جی ، احداث سرویس های بهداشتی در چند نقطه از شهر فرش موزائیک محله های بزرگ چون گلشهر ، گلسار ، عربان ، شهرک امام ، تخریب بناهای فرسوده جهت بازگشایی   معابر ، لکه گیری کوچه ها و خیابان ها اصلی شهر، اجرای طرح اموزش تفکیک زباله ازمبدا ، از اقدامات عمرانی و خدماتی انجام گرفته می باشد .شهردار صومعه سرا از همه شهروندان صومعه سرا و مسئولینی که به هر نحوی در پیشبرد اهداف شهرداری با این مجموعه همکاری لازم را داشته اند تقدیر و تشکر نمود و اذعان داشت بی شک بدون همکاری آنها هرگز نمی توان در راستای عمران و آبادانی و توسعه شهر ابریشم گام برداشت.

  گفتنی است دیگر اعضای شورا ، محمد رضا رحمانی ،کیومرث احمدی ، فرزاد طالبی، ناصر حقیقی ، سید محمود حسینی و شهردار صومعه سرا حسن آقاجانی نیز هرکدام به بیان پیشنهاد ات و مطالبی مرتبط به فعالیت های عمرانی رفاهی و خدماتی که نیاز شهر وندان صومعه سرا ی است پرداختند تا با همکاری مسوولان ونگاه ویژه به شهرداری صومعه سرا این امورات تسریع یابد . همچنین با حضور مدیران ادارات برق و آب وفاضلاب شهری مصوبات در خصوص برداشت تیره برق های وسط کوچه ها و همکاری بیشتر با فاضلاب شهری و آسفالت به تصویب رسید .

  يک ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   آقای خصوصی بجای فامیل بازی بهتر نبود ابتدا به فکر مشکلات شهر ها وروستا ها میبودی تا این گونه در آخر عمره نمایندگی این دوره به نشست های تبلیغاتی متوسل نشوی ……………………..

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro