رنگ تصوير زمينه آيفون ۶S بر اساس رنگ بدنه محصول خواهد بود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۸ شهریور ۹۴ - ۲۰:۱۶

  کد خبر : 36868

  رنگ تصویر زمینه آیفون ۶S بر اساس رنگ بدنه محصول خواهد بود

  همانطور که می دانید امشب نسخه تازه تلفن های هوشمند اپل یعنی آیفون های ۶S و ۶S Plus معرفی خواهند شد، محصولاتی که بر اساس نامشان و اخبار پیشین می دانیم تغییراتی چندان عمده نسبت به نسل های پیشین نخواهند داشت.

  دیجیاتو/ همانطور که می دانید امشب نسخه تازه تلفن های هوشمند اپل یعنی آیفون های ۶S و ۶S Plus معرفی خواهند شد، محصولاتی که بر اساس نامشان و اخبار پیشین می دانیم تغییراتی چندان عمده نسبت به نسل های پیشین نخواهند داشت.

  یکی از مهم ترین تغییرات افزوده شدن فناوری فورس تاچ به نمایشگر آیفون است و از جمله تغییرات دیگر نیز می توان به اضافه شدن تصاویر زمینه متحرک اشاره کرد.

  تغییر دوم با وجود اینکه از درجه اهمیت پایین تری برخوردار است اما به روی جعبه آیفون بعدی راه یافته و در تصویری که امروز از جعبه این محصول منتشر شده، تصویری را مشاهده می کنیم که به نظر می رسد نوعی ماهی باشد.

  گفتنیست رنگ های ماهی یاد شده بر اساس رنگ بدنه آیفون متغیر است و تصویر منتشر شده نیز، والپیپر نسخه خاکستری آیفون ۶S را نشان می دهد.

  روز گذشته نیز تصویری از جعبه نسخه rose gold آیفون بعدی منتشر شده بود (که رنگی تازه شمار می رود) و بر اساس آن می توان گفت نمای روبرویی این نسخه از دستگاه سفید است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro