ضریح امام حسین (ع) تا امشب میهمان مردم اهواز

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۸ آذر ۹۱ - ۱۲:۱۳

  کد خبر : 3688

  ضریح امام حسین (ع) تا امشب میهمان مردم اهواز

    اهواز- خبرگزاری مهر: فرماندار اهواز گفت: با توجه به استقبال بی نظیر مردم شهرستان اهواز از ضریح متبرک امام …

   

  اهواز- خبرگزاری مهر: فرماندار اهواز گفت: با توجه به استقبال بی نظیر مردم شهرستان اهواز از ضریح متبرک امام حسین (ع) این ضریح تا امشب میهمان مردم ولایت مدار اهواز است.

  عبدالعزیز فدعمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ضریح متبرک ابا عبدالله الحسین روز گذشته در میان سیل مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت در حالی وارد اهواز شد که مردم از شب قبل منتظر ورودش بودند.
  وی با بیان اینکه سیل جمعیت مشتاق و عشاق اباعبدالله الحسین به حدی بود که حرکت کاروان در مسیرهای استقبال متوقف شد، گفت: برخلاف برنامه ریزیهای صورت گرفته که قرار بود ضریح مطهر ظهر جمعه در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) استقرار یابد، این ضریح با تاخیر چند ساعته در محل اصلی مستقر شد.

  فدعمی به برنامه ریزیهای انجام شده در راستای استفاده معنوی از حضور ضریح در شهرستان اهواز اشاره کرد و گفت: به این منظور امروز تمام ادارات، مدارس و دانشگاههای شهرستان اهواز تعطیل اعلام شده است.

  وی با اشاره به استقبال مردم عاشق و ولایی شهرستان اهواز از کاروان سفینهالنجاه، اظهار کرد: با تلاش مسئولان استان و رایزنی های انجام شده، ضریح متبرک امام حسین (ع) تا امشب میهمان مردم اهواز است و سپس اهواز را به مقصد آبادان ترک می کند.

  فرماندار اهواز با بیان اینکه در حال حاضر ضریح متبرک سید الشهدا(ع) در مقابل مصلای مهدیه اهواز مستقر شده و هیئتهای عزاداری و شهروندان در جوار این ضریح مشغول سینه زنی و عزاداری هستند، تصریح کرد: استقبال شهروندان اهوازی از ضریح متبرک امام حسین (ع) وصف ناشدنی است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro