انتخابات راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۲ شهریور ۹۴ - ۲:۲۸

  کد خبر : 37028
  معاون سیاسی استانداری گیلان:

  انتخابات راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان گفت: انتخابات راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبدیل آن به یک سرمایه عظیم اجتماعی است.

  به گزارش واران نیوز، محمد احمدی پور در جلسه شورای اداری صومعه سرا با بیان اینکه کار را بر مبنای اصول انجام دادن مدیران را دچار مشکل نخواهد کرد، افزود: مدیران باید در کار خود صداقت، امانت و سلامت را در نظر بگیرند.

  وی با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را در منطقه انکار کند، گفت: ثبات و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی یکی از ویژگی‌های مهم حکومت اسلامی ما است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه دشمنان اسلام در هر زمانی در صددند تا لطمه ای به نظام مقدس ما وارد کنند، اظهار کرد: همه مشکلات کشور به استکبار جهانی و عوامل خارجی مربوط نمی شود بلکه عوامل داخلی کشور هم در به وجود آوردن مشکلات دخیل هستند.

  احمدی پور تصریح کرد: با تدبیر توانستیم سایه بسیاری از مشکلات را از کشور رفع کنیم و دشمن نتوانست نظام ما را با تهدیدها و تحریم ها ساقط کند اما دچار مشکل نمود.

  وی با بیان اینکه هدف همه مسئولان دستگاه های اجرایی دولت باید شناخت و آگاهی از اهداف و سیاست های دولت باشد، خاطرنشان کرد: سیاست دولت باید شناخته شود که اگر مدیران به سیاست دولت آگاهی نداشته باشند در عملکرد خود دچار مشکل می‌شوند.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان اظهار کرد: اگر امروز توانستیم در سیاست داخلی تا حدی رشد تورم را کاهش دهیم و شرایط رفع رکود را تامین و امنیت جامعه را حفظ کرده و سایه تهدیدات را رفع کنیم تا نظام مقدس جمهوری اسلامی جایگاه واقعی خود را در سیاست بین الملل داشته باشد از سایه تدبیر است.

  احمدی پور با بیان اینکه سیاست استان گیلان همان سیاست های کلان کشور است، افزود: خرسندیم که در استان در سایه آرامش و برنامه و مدیریت درست حرکت و به مردم خدمت رسانی می کنیم.

  وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و ومجلس خبرگان گفت: انتخابات راهبرد اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبدیل آن به یک سرمایه عظیم اجتماعی است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان تصریح کرد: مجموعه اجرایی انتخابات و نظارت با همدلی و تعامل یک انتخابات سالم و قانونمند را در گیلان مانند دیگر استان‌های کشور برگزار می‌کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro