بازدید مدیران جهاد کشاورزی غرب گیلان از شرکت تولیدی سلولز رنگین کمان صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ شهریور ۹۴ - ۱۵:۳۵

  کد خبر : 37109
  به همراه گزارش تصویری؛

  بازدید مدیران جهاد کشاورزی غرب گیلان از شرکت تولیدی سلولز رنگین کمان صومعه سرا

  مدیران جهاد کشاورزی شهرستانهای صومعه سرا ، رضوانشهر ، انزلی ، رشت به همراه مهندسین و کارشناسان این ادارات و مدیر عامل اتحادیه های مرغداریهای غرب گیلان از شرکت تولید سلولز رنگین کمان تولید کننده رول بستر مرغداری در شهرک صنعتی صومعه سرا بازدید کردند.

  به گزارش واران نیوز: در این بازدید مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا  بر ارتقاع سطح کیفی و کمی محصولات مصرفی در مرغداریهای تاکید کرد وگفت یکی از برنامه های اصلی جهاد کشاورزی ارتقاع سطح کیفی و کمی محصولات مرغداریها در راستای افزایش تولید مرغ و کاهش بیماریها در مرغداریهاست .

  احمد پادیاب افزود یکی از راههای کمک به کاهش بیماری مرغی در استان استفاده از محصولات داخلی است؛مدیر جهاد کشاورزی شهرستان صومعه سرا ادامه داد با توجه به اینکه امروز اکثر مرغداریها از رول بستر استفاده می کنند تاکید کرد کیفیت این محصول از لحاظ بهداشتی می تواند تاثیر زیادی را در سلامت مرغداریها داشته باشد.

  وی با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا بزرگترین قطب تولید مرغ استان است افزود استفاده از محصولات داخلی تاثیر ارزشمندی را در راستا ی کاهش بیماری و افزایش کیفیت مرغ در شهرستان و استان داشته باشد .

  در ادامه این بازدید مهندس وحید مهدوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بندر انزلی و مهندس ملا جعفری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رضوانشهرهم بر تولید با کیفیت محصولات کشاورزی و دامی تاکید کردند و افزودند استفاده ازتولیدات داخلی علاوه بر اینکه مزایای بهداشتی فراوانی را برای دام طیور به همراه دارد باعث ایجاد اشتغال و حمایت از تولیدی کننده داخلی است .

  وحید مهدوی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره به استفاده از محصولات داخلی در راستای حمایت از کار و سرمایه ایرانی تاکید فراوان دارند خاطرنشان ساخت همه ما مسئول هستیم منویات رهبر معظم انقلاب را تحقق ببخشیم.

  در ادامه این بازدید مدیر عامل شرکت سلولز رنگین کمان صومعه سرا گفت شرکت سلولز رنگین کمان با استفاده از نیروهای متخصص و ماهر تمام توان خود را در زمینه تولید رول با کیفیت مرغداریها به کار گرفته است .

  علی اکبر کمال زارع افزود تمام مراحل کیفیت بخشی شامل میکروب زدایی و انجام آزمایشات مختلف تحت نظر دکتر دامپزشک در این شرکت انجام می شود و تمام محصولات این شرکت با نظر کارشناسان خبره تولید می شود .

  وی با بیان اینکه شرکت سلولز رنگین کمان توانایی تولید رول مورد نیاز بستر مرغداریهای غرب گیلان را دارد افزود در صورت حمایت بیشتر مسئولان توان تولید بیشتر برای نیاز استان در این شرکت وجود دارد که نتیجه آن افزایش اشتغال پایدار ، استفاده از محصول داخلی جهت کاهش بیماریهای دامی و حمایت از سرمایه گذار و ایجاد انگیزه برای تولید کنند گان و صنعتگران است


  گزارش تصویری

  ۲ ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   از همه بخصوص برادر بزرگوار واستاد ارجمند آقای مهندس مهدوی تشکر میکنم که به دنبال ایجاد همبستگی منطقه ای و استفاده از تجربیات دیگران جهت هر چه بهتر عملیاتی شدن منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی میباشند ……………………………………

   • خانم ساعدی گفت:

    انسان باید در هر شرایط و هر زمان به فکر شهر خود باشه احسنت بر اقای مهدوی با توجه به اینکه در شهرستان دیگرعهده دار سمت مدیریت جهاد کشاورزی هست هیچوقت شهر خوشو از یاد نمی بره و همیشه به فکر همشهر یانشه احسنت بر شما مهندس مهدوی که انسان بسیار شریف و در فکر تحقق اهداف رهبر هستید انقلابی واقعی یعنی شما

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro