دستگیری زن و شوهر قاچاقچی در رشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۰:۳۹

  کد خبر : 37162
  با تلاش پلیس

  دستگیری زن و شوهر قاچاقچی در رشت

  فرمانده انتظامی رشت از دستگیری زن و شوهر قاچاقچی با پنج کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

  فرمانده انتظامی رشت از دستگیری زن و شوهر قاچاقچی با پنج کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

  رحیم شعبانی عصر امروز در نشست انتظامی این شهرستان چگونگی دستگیری یک زن و شوهر مجرم را تشریح کرد.

  وی با بیان اینکه زن و شوهر مذکور توسط ماموران کلانتری ۱۳ رشت دستگیر شدند، تصریح کرد: انجام حرکات نامتعارف این زن و شوهر ماموران را مشکوک کرد به طوری که دستور توقف به خودروی تیبا متهمان داد که راننده فرار کرد.

  فرمانده انتظامی رشت با اشاره به اینکه راننده پس از تعقیب و گریز ماموران پلیس دستگیر شدند، گفت: ماموران در بازرسی از داخل خودرو، ۵ کیلو تریاک کشف کردند.

  وی یادآور شد: سرنشینان خودرو که زن و شوهر جوان بودند، دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی شدند.

  شعبانی در ادامه از دستگیری مامور قلابی ۴۴ ساله در رشت خبر داد و اظهار کرد: این مامور قلابی در یک عملیات تعقیب و گریز پلیس دستگیر و روانه زندان شده است.

  وی دستگیری مامور قلابی را توسط نیروهای کلانتری ۱۲ ذکر کرد و متذکر شد: این فرد که با دیدن پلیس قصد فرار داشت در یک تعقیب و گریز یکی از مناطق شهر رشت دستگیر شد.

  فرمانده انتظامی رشت جرم مامور قلابی را اخاذی از مردم با استفاده از لباس ماموران عنوان کرد و یادآور شد: موضوع توسط ماموران در فرماندهی انتظامی رشت به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: پلیس با اقدام به‌موقع و اشرافیت کامل بر میادین و نقاط مختلف شهر، اجازه خودنمایی و سواستفاده از پلیس را به کسی نمی‌دهد.

  شعبانی از شهروندان خواست هرگونه عمل ناهنجاری و اطلاع از فعالیت تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند./فارس

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro