انقلاب اسلامی آغازگر بیداری اسلامی ملل مسلمان است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۱۷:۴۱

  کد خبر : 37166

  انقلاب اسلامی آغازگر بیداری اسلامی ملل مسلمان است

  استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به بیداری اسلامی ملل‌ مختلف جهان، افزود: این بیداری اسلامی بازخورد انقلاب اسلامی ایران است که برگرفته از اندیشه‌های امام خمینی(ره) می‌باشد.

  به گزارش واران نیوز از فومن، حجت‌الاسلام مسعود عالی، استاد حوزه و دانشگاه شامگاه چهارشنبه(۲۵شهریور) در نخستین یادواره شهدای شهر فومن در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا است، اظهار کرد: حرکت داهیانه امام خمینی(ره) عظمت ایران اسلامی را به ما هدیه داد.

  وی با بیان اینکه ایران پرچم‌دار امیرالمومنین(علیه‌السلام) است و دارای مدیران و مسئولان خوبی می‌باشد، تصریح کرد: روزی جهانیان ایران را فقط به عنوان صادر کنند نفت خام می‌شناختند و حتی معلمان ایران را از خارج از کشور می‌آوردند اما امروز به برکت خون شهدا ایران اسلامی سرافراز و متکی است.

  این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به بیداری اسلامی ملل‌ مختلف جهان، افزود: این بیداری اسلامی بازخورد انقلاب اسلامی ایران است که برگرفته از اندیشه‌های امام خمینی(ره) می‌باشد که مقاومت کشورهای اسلامی همچون یمن، سوریه، عراق لبنان و… برگرفته از این جریان است.

  حجت‌الاسلام عالی با بیان اینکه جریان مقاومت قویترین ارتش‌های جهان را به زانو در آورده است، گفت: ایران اکنون جز قدرت‌های برتر و تاثیرگذار منطقه و جهان است و از نظر رتبه علمی در مقام بالایی جای دارد.
  وی با بیان اینکه داعش از محمدبن عبدالوهاب و وهابیت سرچشمه گرفته است، خاطرنشان کرد: داعش برای جلوگیری از تفکرات ناب حضرت امام راحل ازجانب غرب و تکفیری‌ها به وجود آمد تا سدی در برابر بیداری اسلامی در جهان باشند.

  این استاد حوزه و دانشگاه عدالت طلبی را شاخص اسلام ناب محمدی(ص) عنوان و  اظهار کرد: شیعیان و مسلمانان جهان از قدرت‌های پوشالی دنیا دیگر هراسی  ندارند و امید است هر چه زودتر امام زمان(عج)، کسی که به عدالت در دنیا حکومت خواهد کرد ظهور ‌کند.

  حجت‌الاسلام عالی با بیان اینکه محبان واقعی اهل بیت عصمت و طهارت جز سربازان امام زمان(عج) هستند، افزود: سربازان امام زمان(عج) انسان‌های آزاده‌ای هستند که خداوند به دلیل همراهی آنان با ولی پیغمبر خدا آنها را از عذاب الهی نجات خواهد داد.

  به گزارش واران نیوز در ادامه مراسم مداح اهل بیت عصمت و طهارت(علیه‌السلام) با نوحه خوانی فضای محل یادواره شهدا را معنویت خاصی بخشید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro