همكاري دستگاههاي متولي ، روند تكميل پروژه هاي مسكن مهر را بهبود مي بخشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۱۷:۴۴

  کد خبر : 37169
  مدير كل راه و شهرسازي گيلان:

  همکاری دستگاههای متولی ، روند تکمیل پروژه های مسکن مهر را بهبود می بخشد

  مهندس خاوری مدیر کل راه و شهرسازی گیلان در جریان بازدید از طرح های عمرانی و مسکن مهر در شهرستان تالش ، هدف از سفر خود را بررسی مشکلات مسکن مهر و برخی از پروژه های راه عنوان کرد و خواستار تسریع در عملیات اجرایی آنها شد.

  به گزارش واران نیوز: روابط عمومی راه و شهرسازی استان گیلان در وبسایتش نوشت: مدیر کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به لزوم همکاری سایر دستگاههای مسئول برای تکمیل هرچه بهتر مسکن مهر گفت : هرگونه تعلل و تاخیر در ساخت مسکن مهر به ضرر مردم تمام می شود و از مسئولان مربوطه می خواهیم با رسیدگی به مشکلات موجود ، در ساخت و اتمام این پروژه بزرگ همت نمایند.

  وی در ادامه از آغاز عملیات روشنایی در محور پونل خبر داد و یادآور شد : با اتمام بحث روشنایی این محور که حجم قابل توجهی از نظر ریالی و فیزیکی است ، موجب افزایش ایمنی محور می شود.

  مهندس خاوری احداث پروژه کمربندی پره سر و خطبه سرا را جزو تکالیف وزارت راه عنوان کرد و افزود : اگر بحث تامین مصالح آن در شهرستان برای ما برطرف شود این پروژه سرعت بهتری برای اتمام پیدا می کند.

  وی با اشاره به اینکه پل غیرهمسطح اسالم مصوب شده و مشکلات اجرایی ندارد ، خاطر نشان کرد : بخش تصرف شده این پل مربوط به یک دستگاه دولتی دیگر است که درمصوبات شورای ترافیک استان مصوب شد که آن دستگاه مربوطه نهایت همکاری را برای در اختیار گذاشتن اراضی عرضه کند.

  این مسئول از وضعیت آسفالت راههای روستایی تالش گفت : ۵۹ درصد راههای روستایی تالش آسفالت است به جز بخش عشایری که تکلیفی برای آن نداریم.

  وی خاطرنشان کرد : امسال توافق شده و این آمادگی وجود دارد که قیر آسفالت راههای عشایری برای هرنهادی که متولی است تامین شود و ما تنها عهده دار بخش آسفالت راههای روستایی هستیم و تاکنون ۴۵ کیلومتر از راههای روستایی تالش آسفالت شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro