بسته شدن پرونده بانوان ايران در گرند پري تکواندوي ترکيه

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۱۸:۲۸

  کد خبر : 37185

  بسته شدن پرونده بانوان ایران در گرند پری تکواندوی ترکیه

  اکرم خدابنده با قبول شکست مقابل رقیب آمریکایی خود از گردونه رقابت ها خارج شد تا نمایندگان ایران در گرند پری تکواندوی ترکیه در کسب مدال ناکام باشند.

  واران نیوز: در اولین روز رقابت‌های گرند پری تکواندوی ترکیه نمایندگان ایران در دو وزن بانوان و یک وزن آقایان به مصاف رقبای خود رفتند.
  اکرم خدابنده نماینده وزن +۶۷ کیلوگرم زنان برابر جکی گالوی از آمریکا هفت بر چهار شکست خورد و از رسیدن به نیمه نهایی و کسب مدال بازماند. او برای رسیدن به جمع هشت نفر پایانی ابتدا دونگ ها لی از چین را سه بر دو شکست داد و در مرحله دوم بریسیدا اکوستا از مکزیک و دارنده مدال نقره جهان به پیروزی ۱۴ بر نه رسید اما در یک چهارم نهایی نتوانست به پیروزی برسد.
  صبح امروز شکرانه ایزدی دیگر نماینده بانوان ایران در وزن ۶۷- کیلوگرم مقابل فریدا عزیزف از آذربایجان در راند طلایی شکست خورد و حذف شد.
  بدین ترتیب هر دو نماینده ایران در بخش بانوان از گردونه رقابت ها خارج شدند و پروند بانوان ایران در گرند پری ترکیه بدون کسب مدال بسته شد.
  اما در بخش آقایان سجاد مردانی به یک چهارم پایانی رسید. او ابتدا دافید ساندرس از نیوزیلند را ۱۳ بر یک شکست داد و در ادامه مقابل امید عمیدی دیگر نماینده ایران قرار گرفت که به صلاحدید کادرفنی و به دلیل امتیاز بهتر مردانی برای کسب سهمیه المپیک، عمیدی از حضور در این مبارزه انصراف داد./ایسنا

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro