منزل تان را براي پاييز آماده کنيد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۱۹:۰۱

  کد خبر : 37243

  منزل تان را برای پاییز آماده کنید

  در حال نزدیک شدن به فصل پاییز هستیم و باید خانه تان را برای این فصل آماده کنید و دکوراسیون …

  در حال نزدیک شدن به فصل پاییز هستیم و باید خانه تان را برای این فصل آماده کنید و دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهید. می توانید با وسایلی که در منزل تان دارید، دکوراسیون پاییزی درست کنید.

  با تابلویی به رنگ زرد و نارنجی به پاییز خوش آمد بگویید

  دو حصیر کوچک انتخاب کنید و روی یک پارچه ی گل دار( با گل های زیبای زرد و نارنجی) خوش آمدگویی به پاییز را با شابلون آبی رنگ بنویسید . دو سر حصیر را به پارچه وصل کنید و این تابلوی زیبا و پر انرژی را به دیوار ورودی خانه تان بزنید .

  با پوست پسته جاشمعی برای پاییز درست کنید
  اواخر تابستان و اوایل پاییز پسته تازه می رسد . بعد از خوردن پسته ، پوست آن را دور نیندازید . پوست پسته ها را بشویی و بگذارید خشک شود . با پوست پسته و چسب حرراتی برای فصل پاییز جاشمعی به شکل گل آفتابگردان درست کنید .

  کوسن مبلمان تان را کاموایی یا جینی کنید
  کوسن های منزل تان را متناسب با فصل پاییز تغییر دهید. شلوار های جین قدیمی تان را دور نیندازید و با آن کوسن درست کنید. با رنگ سفید و شابلون روی کوسن برگ های پاییزی بکشید. می توانید با استفاده از کاموا یک کوسن بافتنی ببافید تا حس و حال پاییزی داشته باشد.

  کوسن های ابرو بادی هم مختص پاییز است
  اگر هنر انجام این کار را دارید با آبرنگ روی پارچه های سفید طرح ابر و باد بکشید . می توانید این پارچه را از بازار بخرید و کوسن های پاییزی برای منزل تان درست کنید .

  کدو تنبل را با رنگ های سفید و نارنجی رنگ کنید
  چند کدو تنبل بخرید و سطح بیرونی آنها را نارنجی کنید و بعد از خشک شدن با رنگ سفید و آبی روشن روی آن گل بکشید . دو کدو تنبل را سفید کنید و با رنگ نارنجی و آبی روی آن طراحی کنید . این کدو و تنبل ها فصل پاییز را در منزل شما می آورند و هم رنگ درختان در فصل پاییز می شوند .

  به کمد کتاب هایتان برگ های پاییزی وصل کنید

  برگ های پاییزی که نرم هستند را جمع کنید و سطح بیرونی آنها را به روغن آغشته کنید . برگ ها را به یک طناب کنفی وصل کنید و روی کمد کتاب هایتان بزنید و به این صورت به اتاق تان جو پاییز را بدهید .

  برای پاییز جاشمعی درست کنید

  از تنه و شاخه های کلفت درختان خشک شده در سایزهای مختلف چوب ببرید و با مته و دریل داخل شان را سوراخ کنید . درون تنه درختان شمع های استوانه ای بگذارید .

  با کدو تنبل گلدان های پاییزی درست کنید

  دو کدو تنبل را بشویید و دور آن را به صورت ضربدری نخ های کنفی بپیچید و با گلدان های پاییزی کدو تنبل دکوراسیون داخلی منزل تان را برای فصل پاییز آماده کنید .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro