روان مردم تردميل نيست/ 3060 بار روي مغزمان قدم زدند!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۷ شهریور ۹۴ - ۱۹:۴۷

  کد خبر : 37279

  روان مردم تردمیل نیست/ ۳۰۶۰ بار روی مغزمان قدم زدند!

  صدا و سیما در برنامه‌های اخیر خود برای والیبال، از یک مجری غیرورزشی هم استفاده می کند.

  عصر امروز تیم ملی ایران برابر تیم ملی والیبال ژاپن، یک پیروزی دلچسب دشت کرد.
  نکته آزاردهنده این مسابقه، نه ۲ ست ابتدایی آن که با ساده‌انگاری خاصی امتیازات را یکی پس از دیگری از دست می‌دادیم بود، نه تصاویر آهسته بی‌شمار آن بود. بلکه مجری غیرورزشی برنامه توپ و تور، حسینی بود.
  او در هر موقعیتی که به وجود می‌آمد، از مردم درخواست می‌کرد که به سامانه پیامکی ۳۰۶۰ عدد یک را ارسال کنند تا به این شکل از تیم ملی والیبال حمایت کنند.
  جدای از این که تیم ملی والیبال یک حامی قدرتمند دارد، که کاری هم با کسی ندارد و مدام درخواست های تکراری نمی‌کند، معلوم نیست با چه برنامه‌ای صدا و سیما هر چند دقیقه یک بار از مردم درخواست می‌کند تا یک پیامک به این سامانه بفرستند. در حالی که در برنامه هم اعلام نمی‌شود هر پیامک برای مخاطبان ۲۰۰ تومان هزینه دارد، این اقدام کمی تو ذوق زننده شده است.
  برخی از کاربران فضای مجازی، به شوخی می‌گویند «خب همان ماشین و هواپیما و کشتی را بدهند به ملی‌پوشان،ما نخواستیم. فقط آنقدر تکرار نکنید. اینطوری حمایت بیشتری هم از ملی‌پوشان می‌شود و انگیزه بیشتری هم می‌گیرند.»
  برخی دیگر عکس‌های سلبریتی‌ها در کنار گوشی موبایل یا تلوزیون را با فتوشاپ دست کاری کرده‌اند. به این صورت که به عنوان مثال کریستیانو رونالدو که یک گوشی موبایل در دست دارد می‌گوید «من عدد یک را به ۳۰۶۰ فرستادم، شما هم بفرستید تا بگذارند والیبال‌مان را نگاه کنیم.»
  در مسابقه امروز، نکته آزاردهنده استفاده ابزاری مجری از احساسات مردم بود. زمانی که تیم ۲-۰ عقب بود، تاکید داشت پیامک بدهید تا از تیم ملی حمایت شود. وقتی مسابقه ۲-۱ شد، او با شور و حرارت بیشتری این درخواست را داشت.گویی که ست قبلی را که بردیم، به خاطر موج پیامک‌‌های مردم بوده است!
  به هر روی انتظار می‌رود برنامه توپ و تور، روال سابق خود را در پیش بگیرد و با مجری‌های ورزشی و کارشناسان مختص آن رشته فعالیت کند. روال فعلی، اصلا در شان والیبال ایران نیست./خبر آنلاین

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro