برگزاری جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی در بقاع شاخص صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۸ شهریور ۹۴ - ۱۵:۴۳

  کد خبر : 37311
  رئیس اوقاف صومعه سرا خبر داد:

  برگزاری جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی در بقاع شاخص صومعه‌سرا

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا از برگزاری جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی در بقاع شاخص صومعه‌سرا خبر داد.

  عزیز خادم‌شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با تبریک دهه ولایت و امامت اظهار کرد: جشن ولایت علوی اکمال دین نبوی به عنوان یکی از ویژه برنامه‌های دهه امامت و ولایت در ۹ امامزاده شهرستان صومعه سرا برگزار می‌شود.
  وی افزود: اقشار مردم همزمان با روز عید غدیر خم با در دست داشتن پرچم های علوی و دسته گل به صورت راهپیمایی و حرکت‌های نمادین برای شرکت در جشن ولایت علوی، اکمال دین نبوی عازم بقاع متبرکه می‌شوند.
  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: هدف از برگزاری برنامه‌های مختلف جشن ولایت علوی، زمینه‌سازی برای حرکت جامعه اسلامی به سمت معرفت بیشتر اهل بیت(ع)، و ترویج و تبلیغ و انتشار ولایت امیر‌المؤمنین(ع) در سطح جامعه و نیز ایجاد فضای معنوی در سطوح مختلف جامعه به‌ویژه در میان نسل جوان است.
  خادم شریف خاطرنشان کرد: با اشاره به این که غدیر ، تداوم نبوت و اسلام ناب محمدی(ص) محسوب می شود، افزود: شناسایی تأثیرات زوایای مختلف واقعه غدیر بر جامعه اسلامی باید مورد توجه قرار گیرد.
  وی با بیان اینکه برپایی همایش بانوان ولایی، اجرای مراسم عقد اخوت، تجلیل از سادات خادم امامزادگان و بقاع متبرکه از جمله برنامه های دهه ولایت و امامت است،تصریح کرد: در این دهه برنامه‌های مختلفی طبق ابلاغیه سازمان اوقاف و امور خیریه در بقاع متبرکه این شهرستان برگزار می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro