شهید حسن طهرانی مقدم از ظرفیت های داخلی بهره می گرفت و منتظر نتیجه مذاکرات هم نمی ماند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۸ شهریور ۹۴ - ۱۶:۵۹

  کد خبر : 37314
  برادر شهید حسن طهرانی مقدم در صومعه سرا:

  شهید حسن طهرانی مقدم از ظرفیت های داخلی بهره می گرفت و منتظر نتیجه مذاکرات هم نمی ماند

  سردار محمد طهرانی مقدم در یادواره ۲۲شهید روستاهای نفوت و حومه گفت: شهید حسن طهرانی مقدم به قول های که برای ساخت موشک می داد عمل می کرد و از ظرفیت های داخلی بهره می گرفت و منتظر نتیجه مذاکرات هم نمی ماند .

   

  واران نیوز: سردار محمد طهرانی مقدم، در یادواره ۲۲شهید روستاهای نفوت ، واقعه دشت ، کما ، سیاه اسطلخ گفت : دشمنان به هربهانه ای بدنبال این بودند که ایران را ایرانستان تبدیل کنند و این طرحی بود که بعد انقلاب توسط ضد انقلاب ها در مناطق گیلان و کردستان و گنبد و …دنبال می شد . وی با اشاره به اینکه جوانان ایران اسلامی پس از انجام رسالت جهاد سازندگی در سنگر دفاع مشغول فعالیت شدند اظهار داشت : امنیت بعد انقلاب در داخل ایران حاصل خون شهدا بود .

  سردار محمد طهرانی مقدم زمینه‌های تربیتی و پرورشی و خصوصیات شخصی شهدا را دو نکته بسیار مهم در زندگی آنان برشمرد و اظهار داشت : شهدابه مقامات و در جات معنوی رسیدند و همیشه در مسائل شرعی و دینی نماز اول وقت، قرآن و اهل بیت ، ، دستگیری از محرومین پیشقدم بودند . وی با تاکید براینکه باید رهرو راه شهدا باشیم افزود : سیر و صعود مسیر شهادت از مساجد آغاز شد و این وظیفه ماست که روح عبادت را در مساجد زنده کنیم .

  طهرانی مقدم با اشاره به اینکه شهدا،ولایتمدار و ولایت پذیر در عمل بودند اظهار داشت : شهدای چون شهید حسن طهرانی مقدم اتصالشان به خدا و اهل بیت بود تاجایی که مقام معظم رهبری در مورد ایشان پس از شهاد تشان فرمودند : اوقدر ولایت را می شناخت و ولایت هم قدر اورا می داند . وی افزود : شهدا پا در جای رهبری می‌گذاشتند و ذره‌ای عقب‌تر و یا جلوتر از رهبر خویش حرکت نمی‌کردند و به همین دلیل به سر منزل مقصود خود رسیدند.وی با اشاره به اینکه شهید حسن طهرانی مقدم اعتقاد و ایمان راسخ به جوانان داشت اظهار داشت : او به قول های که برای ساخت موشک می داد عمل می کرد و از ظرفیت های داخلی بهره می گرفت و منتظر نتیجه مذاکرات هم نمی ماند .

  وی با اشاره به تاخیرسه ساله پرتاپ ماهواره ساخته شده به دست جوانان ایرانی توسط روسیه اشاره کرد و اظهار داشت : شهید حسن اعتقاد داشت همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس زیر بار شرایط ذلت بار غرب نرفتیم زیر بار شرایط ظالمانه شرق هم نخواهیم رفت و این امر منجر شد تا کشور ما به عنوان چهارمین کشور برتر موشکی دنیا تبدیل شود بطوری که دشمنان وامریکا به خوبی می دانند که اگر بزنند می خورند . سردار محمد طهرانی مقدم افزود : امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم و این یادواره به ما می گوید که شهدا زنده و حاضرند .

  نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم گفت : شهیدان مصداق بارز صداقت و حامل امانت الهی بودند که در آزمایش الهی سربلند شدند . حمیدرضا خصوصی اظهار داشت : راه شهیدان اصلح وبرای دفاع از حقوق و عزت نظام اسلامی بوده  واین راه برای همیشه نظام اسلامی را بیمه کرده است . وی افزود : یادواره شهدا نشان از ایستادگی مردانی می دهد که در خون غلطیدن تا ما با عزت زندگی کنیم . نماینده صومعه سرا افزود : باید در ادامه دادن راه شهدا و دفاع و پشتیبانی از ولایت از شهدا الگوبگیریم .

  به گزارش خبرنگار ما در ادامه مراسم پس از مداحی و نوحه خوانی جمعی از مسوولان و حاضرین با گلباران مزار شهدا با آرمان های شهدا تجدید پیمان بستند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro