عملیات پروژه آسفالت خیابان های شهر صومعه سرا آغاز شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳۰ شهریور ۹۴ - ۱۱:۱۳

  کد خبر : 37460
  به همراه گزارش تصویری؛

  عملیات پروژه آسفالت خیابان های شهر صومعه سرا آغاز شد

  واران نیوز: شهردار صومعه سرا در حاشیه بازدید از آغاز عملیات پروژه آسفالت خیابان های شهر صومعه سرا گفت : …

  واران نیوز: شهردار صومعه سرا در حاشیه بازدید از آغاز عملیات پروژه آسفالت خیابان های شهر صومعه سرا گفت : در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم این شهرستان عملیات روکش آسفالت خیابان جعفری و خیابان شهید نادر رهبر آغاز شده و تادو روز دیگر به پایان می رسد .
  حسن آقاجانی آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهررا یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری دانست و اظهار داشت : و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شهر زیبا وضعیت آسفالت خیابانها و معابر آن است و تاثیر زیادی بر منظر شهر از نگاه شهروندان و گردشگران دارد.
  وی افزود : در حال حاضر خیابان های مذکور از معابر پرتردد شهر صومعه سرا هستند و ترمیم و روکش آسفالت این دو خیابان در کاهش بار ترافیک و تردد آسان وسایل نقلیه تأثیر مثبت خواهد داشت.

  آقاجانی افزود : برای اجرای روکش آسفالت این دو خیابان به مساحت ۲۰ هزار متر مربع افزون بر ۵۰۰میلیون تومان اعتبار هزینه شده است . وی از آسفالت چند کوچه در خیابان های مطهری و کوی بیتا تا دو روز آینده خبر داد و افزود :در سال جاری و تاکنون شهرداری و شورای اسلامی صومعه سرا برای روکش و آسفالت خیابان های شهری بالغ بر یک میلیارد تومان از محل هزینه های جاری شهرداری اعتبار هزینه کرده است .

  شهردار صومعه سرا اجرای عملیات روکش، آسفالت، لکه‌گیری و جدول‌گذاری معابر از جمله اولویت‌هایی است که حوزه عمران با جدیت به دنبال انجام آن است.وی در ادامه افزود : شهرداری صومعه سرا به شهروندان قول می دهد تا ۴۰ هزار متر مربع دیگر از خیابان ها و کوچه های شهر صومعه سرا را تا پایان سال جاری با اعتباری بالغ بر۱میلیارد تومان آسفالت نماید .

  ۲ ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   دوستان خسته نباشید

  2. ناشناس گفت:

   از خبرگزاری محترم خواهشمندم از کوجه ای خاکی با جمعیت بالا . ان هم داخل شهر (۲۰۰متر مستقیم روبروی سپاه بعد از موسسه خیریه )که انتهای کوچه به جاده اتوبان وصل میشود تصویر تهیه تا شایددددددددددددد اسفالتی صورت گیرد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro