دعای عرفه در 70 مسجد شهری و روستایی صومعه‌سرا طنین انداز می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱ مهر ۹۴ - ۳:۰۵

  کد خبر : 37541
  امروز/

  دعای عرفه در ۷۰ مسجد شهری و روستایی صومعه‌سرا طنین انداز می‌شود

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: فردا همزمان با روز عرفه، قرائت پر فیض دعای عرفه در ۷۰ مسجد شهری و روستایی این شهرستان طنین انداز می شود.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی پور در گفت و گو با خبرنگار واران نیوز با تبریک دهه ولایت وامامت اظهار کرد: عید ولایت یکی از مهمترین اعیاد اسلامی است که در قرآن به آن اشاره شده و بررسی عید غدیر خم به عنوان یکی از اعتقادات شیعیان نقش بسیار مهمی در زندگی ولایتمداران دارد.

  وی افزود: پیامبر(ص) در آخرین حج خود با توجه به گرمای شدی آن روز مدینه العرب مردم را گرد خود جمع کرد و عنوان نمود از این پس ولی بعداز من علی(ع) و وصی و جانشینم است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا به پاس این عید بزرگ که در فرهنگ ما ملقب به دهه ولایت وامامت شده برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.

  حجت‌الاسلام احمدی پور تصریح کرد: همزمان با فرا رسیدن روز عرفه ، قرائت دعای عرفه از ۷۰ مسجد شهری و روستایی این شهرستان طنین انداز می شود.

  وی خاطرنشان کرد: چراغانی و آذین بندی فضای عمومی، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری نشیست های بصیرتی و گفتمان های دینی، ارسال پیامک انبوه، اعزام مبلغ و مبلغ و … از جمله برنامه های این نهاد در دهه ولایت است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro