آقای شهردار لطفا ما را نبرید!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱ مهر ۹۴ - ۹:۲۵

  کد خبر : 37550
  خواسته درختان شهرازشهردار:

  آقای شهردار لطفا ما را نبرید!

  روی درختانِ پیاده روی خیابانِ سعدی رشت، نوشته ای با این عنوان که «آقای شهردارلطفا ما رانبرید!» دیده می شود.

  واران نیوز به نقل از پرنیان گیل:درقسمتی از پیاده روی خیابان سعدی رشت، نزدیک بازار روز این شهر، به غیر از کنده کاری پیاده رو،  دور چند درخت واقع درآنجا، با نوارهای زرد رنگ گرفته شده است و روی درختان کاغذهایی چسبانده اند که روی این کاغذ ها نوشته شده است: آقای شهردار لطفا ما را نبرید!

  خبرنگارما درباره نوشته های روی این درختان وعلتِ کشیدنِ نوار زرد دورتادوراین درختان، ازچند فروشنده اطراف سوال کرد. آنان درپاسخ گفتند: ظاهرا نزدیک این مکان قرار است میدانی ساخته شود وباید این درختان قطع شوند.

  چند وقت پیش تعدادی از درختانِ خیابان امام خمینی رشت توسط شهرداری رشت قطع شد و اظهارنظرات و کمپین های مختلفی درباره این اتفاق به راه افتاد. فرماندار رشت درنشست خبری مردادماه با تاکید براینکه اتفاق خلاف قانونی در رابطه با قطع درختان  نیفتاده است، گفت: قبل ازاین کار باید آمادگی لازم درافکارجمعی ایجاد می شد و مردم ازعلت آن اطلاع پیدا می کردند که همان ایجاد بسترهای حمل ونقل شهری است.

  حال درختان خیابان سعدی رشت به چه منظوری قرار است قطع شوند، سوالی است که خبرنگار پرنیان گیل در بخش بعدی گزارش از مسئولان شهرداری رشت جویا می شود.

  3 2 1

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro