حال همسران حجاج گیلانی نامعلوم و نگران کننده است!/هیچکس در مکه پاسخگو نیست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲ مهر ۹۴ - ۲۰:۳۳

  کد خبر : 37661
  بازمانده گیلانی از فاجعه رمی جمرات:

  حال همسران حجاج گیلانی نامعلوم و نگران کننده است!/هیچکس در مکه پاسخگو نیست

  یکی از بازماندگان فاجعه رمی جمرات ساعاتی پیش در گفتگو با ما اعلام کرد:حادثه امروز در رمی جمرات تا ابد به صورت لکه ننگی بر دامان آل سعود باقی خواهد ماند.

  به گزارش واران نیوز به نقل از بهجت نیوز ؛یکی از بازماندگان فاجعه اخیر در حج امسال که نخواست نامش منتشر شود در گفتگو با ما با بیان اینکه اتفاق دلخراش امروز باعث شد تا بار دیگر بی کفایتی خاندان آل سعود اثبات شود ، گفت : اینکه حج‌گزاران در مسجدالحرام و سرزمین منی جان خود را از دست دادند، حادثه بسیار تلخی است.

  وی ادامه داد : در مراسم امروز جمعیت به قدری زیاد بود که باعث این اتفاق تلخ شد و در نهایت آنطور که در اخبار مطلع شدیم ۱۲۰۰ حاجی کشته شدند.

  این بازمانده گیلانی گفت : وضعیت امروز به قدری دردناک بود که در کف راهروها جنازه حاجیان بر روی زمین مانده بود و نیروی های امداد توانایی رسیدگی به حجاج را نداشتند.

  او ادامه داد : حال بسیاری از نفرات حاضر در کاروان های زیارتی شوک زده و ناراحت کننده است به قدری که صدای ناله و شیون از چادرهای برپا شده در صحرا به گوش میرسد.

  وی در پایان با بیان اینکه کاروان نفرات گیلانی حاضر در حج هم اکنون در ماتم کامل به سر میبرد ، گفت : هنوز وضعیت برخی مفقودین مشخص نشده است و حال بسیاری از همسران این حجاج نگران کننده است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro