تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت با نتیجه چهار بر صفر از سد رضوانشهر گذشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۵ مهر ۹۴ - ۱۰:۲۴

  کد خبر : 37783

  تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت با نتیجه چهار بر صفر از سد رضوانشهر گذشت

  در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر نوجوانان استان گیلان ، تیم شهرداری رشت برابر فجر شهید محسنی رضوانشهر به برتری رسید .

  واران نیوز: در این دیدار  تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت موفق شد با نتیجه چهار بر صفر حریف خود را شکست دهد . در جریان این دیدار که از هفته سوم این رقابت ها و در رشت برگزار شد ، تیم فوتبال نوجوانان شهرداری رشت در یک بازی یکطرفه با چهار گل حریف خود را شکست داد .

  در سایر دیدارهای برگزار شده نیز ، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت با نتیجه دو بر صفر تیم شهرداری تولمشهر را مغلوب کرد و تیم فوتبال نوجوانان سرخپوشان رشت در یک بازی پرگل با نتیجه پنج بر دو برابر تیم شاهین رشت به برتری رسید .

  همچنین دیدار تیم های فوتبال نوجوانان ملوانان لاهیجان و شهرداری بندرانزلی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم فوتبال نوجوانان شاهین بندرانزلی با نتیجه سه بر یک کادوس ماسال را شکست داد .

  در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های فوتبال نوجوانان آبی پوشان رشت و گمرک بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم گمرک بندرانزلی در پرگل ترین بازی این هفته ، با نتیجه شش بر دو حریفش را مغلوب کرد .

  در جدول رده بندی این رقابت ها نیز ، تیم های فوتبال نوجوانان شهرداری بندرانزلی ، شهرداری رشت و گمرک بندرانزلی به ترتیب در مکان های اول تا سوم قرار دارند . در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نوجوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۲ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro