خریدیک دستگاه خودرو سنگین آتش‌نشانی در صومعه‌سرا/ خسارت به تجهیزات آتش‌نشانی در آتش‌سوزی تنیان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۸ مهر ۹۴ - ۵:۵۳

  کد خبر : 38013
  شهردار صومعه سرا:

  خریدیک دستگاه خودرو سنگین آتش‌نشانی در صومعه‌سرا/ خسارت به تجهیزات آتش‌نشانی در آتش‌سوزی تنیان

  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه یک دستگاه خودرو سنگین آتش نشانی به قیمت ۴۰۰میلیون تومان برای این شهرستان خریدار شد، گفت: در آتش سوزی تنیان به تجهیزات آتش‌نشانی خسارت وارد شد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز حسن آقاجانی امروز در مراسم تجلیل از آتشنشانان این شهرستان با بیان اینکه هفتم مهرماه به روز آتشنشان مزین شده است، اظهار کرد: ۲۷ آتشنشان در این شرهستان مشغول به فعالیت هستند.

  وی با بیان اینکه با همت شورای شهر و برخی از مسئولان شهرستان ۱۱جوان ورزیده و ورزشکار صومعه‌سرا را جذب آتشنشانی کرده اند، افزود: در ماه بیش از ۸۰ میلیون تومان هزینه آتشنشانی می‌شود.

  شهردار صومعه‌سرا با بیان اینکه یک دستگاه خودرو سنگین آتشنشانی با هزینه ۴۰۰میلیون تومان برای آتشنشانی خریداری شده است، گفت: تجهیزات آتشنشانی صومعه سرا بسیار کم است و مردم انتظار خدمات بیشتری از این نهاد دارند.

  آقاجانی با بیان اینکه ماشین‌های آتش نشانی صوومعه سرا وظیفه ندارند به خارج از محدوده شهر خدمات رسانی کنند، تصریح کرد: متاسفانه در آتش سوزی تنیان و تالاب بسیاری از تجهیزات اتشنشانی از بین رفت ولی کسی پاسخگو نبود.

  وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد می شود همه دستگاه های خدمات رسان صومعه سرا همچون هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی به یک سازمان تبدیل شوند تا بتوانند به صورت تجمیع به مردم خدمت رسانی کنند.

  يک ديدگاه

  1. محمد گفت:

   تنیان بزرگ آغ وکیل اینه دیگه. مگه انتظار دیگه ای هم ازشون دارین؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro