بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۳ مهر ۹۴ - ۲۱:۲۰

  کد خبر : 38123
  فرمانده انتظامی صومعه سرا:

  بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم است

  فرمانده انتظامی صومعه سرا گفت: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است و امروز مهمترین دغدغه پلیس توسعه آموزش های همگانی و خانوارها و ارتقای امنیت اجتماعی است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، سرهنگ اردشیر آقاجانی امروز در همایش پلیس، امنیت و اصناف با بیان اینکه اگر امنیت وجود نداشته باشد ثبات اقتصادی هم با مشکلات مواجه می‌شود، اظهار کرد: در توسعه و آبادانی کشور با ید به سه مولفه اصلی ورزش، آموزش و امنیت توجه شود.

  وی با بیان اینکه هر کدام از این مولفه‌ها نقش اساسی در ایجاد و حفظ امنیت جامعه ایفا می‌کند، افزود: در صورت کم توجهی و غفلت شاهد بی ثباتی و بی امنیتی در آن جامعه خواهیم بود.

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه امروز پلیس سرقت را در اولویت ماموریت ها خود قرار داده و به شدت با آن مبارزه می کند، گفت: در این راستا قرارگاه مبارزه با سرقت تشکیل شده و ناجا با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل های دیگر ارگان ها و نهادها و آحاد مردم در جهت پیشگیری و مبارزه با گروه سرقت ها فعالیت می کند.

  آقاجانی با اشاره به اهیمت پررنگ دوربین های مداربسته تصریح کرد: آدم ربایی، اسیدپاشی، سرقت ودیگر اتفاقاتی که در شهرستان افتاد از طریق همین دوربین ها پیگیری و در کوتاه ترین زمان ممکن افراد خلافکار شناسایی و دستگیر شدند.

  وی با بیان اینکه به اصناف توصیه می شود تا نصب دوربین ها را در راس امورات خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: کافیست بدانیم که در صورت همکاری صنوف با پلیس در راستای طلا و جواهرات، فروشندگان لوازم های صوتی و تصویری ،فروشندگان و تعمیرکاران تلفن همراه، امانت فروشی ها و سمساری ها و… ، کاهش چشمگیری در جرایم سرقت خواهیم داشت.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا اظهار کرد: استفاده از تجهیزات ایمنی و دوربین های مدار بسته ا برخی از مراکز صنفی و تجاری موجب تامین امنیت بوده که ضمن ایجاد پیشگیری از سرقت در صورت بروز هر گونه اتفاقی از آن می توان بهره برداری کرد.

  آقاجانی افزود: اگر در هر جا پلیس موفقیتی بدست آورده حاصل مشارکت و همکاری با مردم و دستگاه ها و نهاد ها است و انتظار می رود این همکاری ها بیش از گذشته ادامه داشته باشد.

  وی با بیان اینکه همفکری با جامعه برای تامین نظم یکی از اهداف ناجا است، گفت: امنیت یافتنی نیست بلکه ساختنی است و تک تک نهادها و سازمان ها در آن نقش اساسی دارند.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا تصریح کرد: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی اعتماد مردم است و امروز مهمترین دغدغه پلیس توسعه آموزش های همگانی و خانوارها و ارتقای امنیت اجتماعی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro