وقتی 100 بزرگتر از 200 است !!!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۴ مهر ۹۴ - ۷:۴۶

  کد خبر : 38147

  وقتی ۱۰۰ بزرگتر از ۲۰۰ است !!!

  با نگاهی به واکنش رسانه‌ها به سفر هیأت دویست نفره روحانی به سازمان ملل و مقایسه آن با سفر کاروان ۱۰۰ نفره احمدی نژاد در سال ۹۱ به نیویورک می‌توان نتیجه گرفت که ۱۰۰ بزرگتر از ۲۰۰ است!!

  واران نیوز به نقل از ماسال نیوز:به گواهی گزارشها و عکسهای موجود، در سفر روحانی به نیویورک اشخاصی از خانواده او و برادرش، همچون همسر حسین فریدون و ..، روحانی را همراهی می کرده اند.

  اینکه تعداد همراهان روسای جمهور همواره زیاد بوده است و حداقل بالای ۱۰ نفر محافظ به همراه دارند و همراهی خانواده ها هم عرف بین المللی است حرفی نیست اما با توجه به این خبر که در زمان احمدی‌نژاد برای همراهی صد نفر جنجال به پا شد و برخی در مجلس یقه درانی می کردند باید دید در برابر خبر همراهان ۲۰۰  نفره روحانی، لاریجانی و عواملش و سایر اصولگرایان و اصلاح طلبان چه واکنشی نشان می دهند. آیا منتقد این عمل می شوند و  یا به سادگی از کنار آن می گذرند!

  این معیار خوبی می شود برای قضاوت مردم!

  نکته پایانی اینکه ما از سفر نامرسوم برخی اعضای خانواده رییس جمهور سابق به نیویورک حمایت نمی کنیم و اعتقاد داریم نباید هیچ رییس جمهوری به خود اجازه دهد اشخاصی را خارج از عرف دیپلماتیک کشور در سفرهای خارجی و از جیب بیت المال با خود همراه کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro