تیم فوتبال سرخ پوشان صومعه سرا با دو گل در مقابل هفت شهر گیلان به پیروزی رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۸ مهر ۹۴ - ۱۹:۲۵

  کد خبر : 38276

  تیم فوتبال سرخ پوشان صومعه سرا با دو گل در مقابل هفت شهر گیلان به پیروزی رسید

  به گزارش خبرنگار ما تیم فوتبال سرخ پوشان صومعه سرا در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های گیلان تیم …

  به گزارش خبرنگار ما تیم فوتبال سرخ پوشان صومعه سرا در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های گیلان تیم فوتبال هفت شهر گیلان را با نتیجه ۲ بریک شکست داد
  در این بازی که در روز پنجشبه ۱۶ مهر ماه ۹۴ در ورزشگاه کارگران صومعه سرا برگزارشد سرخ پوشان با ۶ امتیاز به رده پنجم جدول صعودکرد .
  نیمه اول این بازی صفر برصفر به پایان رسیدولی در نیمه دوم تیم هفت شهر در ابتدای بازی خیلی زود توانست به گل دست یابد .همچنین شهاب میرمشتاقی کاپیتن این روز سرخ پوشان در یک پنالتی توپ را به بدن دروازه بان حریف کوبید ودر دقایق ۷۵ و ۸۰ دوموقعیت دیگر را بسادگی توسط یوسفی به هدرداد که اولی را به تیردروازه و دومی را به شکم دروازه بان زد .
  این بازی به علت شدید بارندگی یک وقفه ۱۰ دقیقه ای را در بر داشت طوری که تمام زمین را اب در بر گرفت با شروع مجدد بازی این تیم سرخ پوشان بود که با دردست گرفتن بازی توانست دو گل در دقایق ۹۱ و ۹۳ توسط کامیار شیرزاد ونعیم فیضی زاده وارد دروازه حریف خود کند و به یک پیروزی شیرین دست پیدا کند .
  ۲ بازیکن کلیدی تیم سرخ پوشان یعنی مجید جمشیدی و جبار دادفردر این این بازی مصدوم شدند .

  در هفته چهارم این بازیها روز دوشنبه بیستم مهرماه ساعت ۳ بعد از ظهر تیم سرخ پوشان در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم دخانیات رشت می رود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro