مساعدت بیش از 24میلیون تومانی مردم صومعه‌سرا در جشن عاطفه ها

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ - ۰:۵۰

  کد خبر : 38557
  مدیر کمیته امداد صومعه سرا:

  مساعدت بیش از ۲۴میلیون تومانی مردم صومعه‌سرا در جشن عاطفه ها

  واران نیوز: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: مردم صومعه سرا بیش از ۲۴ میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها کرده اند.

  حمید سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در میادین اصلی شهر، مساجد و مدارس این شهرستان اظهار کرد: مردم نوعدوست و خیر این شهرستان بیش از ۲۴ میلون تومان به دانش آموزان بی بضاعت مساعدت کرده اند.

  وی افزود: مساعدت مردم در جشن عاطفه ها بیش از ۶۶میلیون ریال در قالب کمک های غیرنقدی و بیش از ۱۷۸میلیون ریال در قالب کمک های نقدی بوده است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت: جشن عاطفه ها با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نهادینه کردن فرهنگ انفاق و نیکوکاری همه ساله در مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی برگزار می شود.

  سالاری تصریح کرد: طبق سنوات قبل مردم این شهرستان، شکوه همدلی و مهربانی خود را به نمایش گذاشته و در دستگیری از نیازمندان، پیشقدم شدند.

  وی خاطرنشان کرد: امسال میزان مشارکت مردم در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشمگیری داشته است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا با بیان اینکه احیای ارزش های دینی و توسعه فرهنگ انفاق ازدیگر اهداف برگزاری جشن عاطفه هابوده است، اظهار کرد: این کمک ها مستقیما در اختیار دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش این نهاد قرار می گیرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro