جمع آوری دکه های غیر مجاز در حریم راه رشت-امام زاده هاشم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ - ۷:۳۹

  کد خبر : 38559
  ئيس راه و شهرسازي رشت:

  جمع آوری دکه های غیر مجاز در حریم راه رشت-امام زاده هاشم

  رئیس راه وشهرسازی رشت با تاکید بر لزوم حفظ و مراقبت از حریم راه ها گفت: وجود دکه های غیرمجاز و دستفروشان در حریم، ایمنی راه ها را به خطر می اندازد و حفظ و نگهداری حریم راه ها از اولویت های اساسی در ارتقای ایمنی راه ها محسوب می شود.

  به گزارش واران نیوز به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی:  غلامعلی نیک فهم رئیس اداره راه و شهرسازی رشت با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی، ساماندهی حریم راهها و جلوگیری از ایجاد غیرمجاز دکه و دستفروشان ، طرح جمع آوری آن در دستور کار قرار گرفت.

  وی افزود: دکه های غیر مجاز توسط نماینده حقوقی این اداره شناسایی و پس از اخذ حکم قضایی و هماهنگی نیروی انتظامی بوسیله عوامل راهداری در محور اصلی رشت-امامزاده هاشم منطقه سراوان ، قلع و قمع و آثار ناشی از آن جمع آوری گردید.

  رئیس راه و شهرسازی رشت با تاکید بر لزوم اجرای قوانین و مقررات ایمنی راه ها خاطر نشان کرد: بیشتر دکه ها در حریم راه ها با سازه های سبک و در خارج از وقت اداری، تعطیلات و به صورت شبانه انجام می شودکه با فعالیت گشت های راهداری سازه های غیرمجاز در حریم راههای رشت شناسایی می شود و پس از طی مراحل قانونی با همکاری نیروی انتطامی و دادگستری اعمال قانون صورت می گیرد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro