چه کسانی از حادثه تروریستی دزفول سود میبرند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ - ۹:۳۵

  کد خبر : 38565
  رویایی به نام اختلاف شیعه و سنی؛

  چه کسانی از حادثه تروریستی دزفول سود میبرند

  واران نیوز: حمله چند فرد مسلح به یک هیئت عزاداری در دزفول باعث کشته شدن چند تن از هموطنان عزیزمان …

  واران نیوز: حمله چند فرد مسلح به یک هیئت عزاداری در دزفول باعث کشته شدن چند تن از هموطنان عزیزمان شد.

  خبری با تیتر و موضوع بالا مدتی پیش بر خروجی سایت های ایران قرار گرفت که باعث شکه شدن مردم ایران با هر مذهبی شد، حمله ایی که دشمنان اسلام آن را دست آویزی برای اختلاف قومیتی میدیدند که خوشبختانه با هشیاری مردم تا کنون در انجام این ماموریت خود ناموفق بوده اند.

  با مروری به حادثه رخ داده متوجه می شویم نوع شروع حمله،تیر اندازی و فرارشان یک برنامه و نقشه از پیش تعیین شده بود.

  جای سوال است که چرا فرماندار دزفول این اقدام تروریستی را یک اختلاف خانوادگی عنوان میکند و از کنار آن به سادگی میگذرد.

  اما، چه کسی از این حادثه سود میبرد؟؟

  موضوع حقوق بشر دست آویزی است که آمریکاییان سالهاست از آن برای اقدامات خود در منطقه استفاده میکنند که موضوع عراق نمونه بارز آن است ، مدتهاست آمریکا و رسانه های آن در تلاشند تا وضعیت اقلیت های دینی در ایران را به نوعی در خفه خان و تحت فشار امنیتی نشان دهند تا از این راه بتوانند باعث اختلاف در کشور شوند.

  همانطور که میدانید آمریکا ید طولایی در حمایت از تروریست ها که هدفشان بر هم زدن وحدت شیعه و سنی در منطقه است دارند.

  در نوامبر ۲۰۱۴، روزنامه نیویورک تایمز، بر اساس اسنادی که از یک مأمور سابق اف‌بی‌آی به دست آورده بود، فاش کرد که سازمان سیا، در طول مدت فعالیت گروه جندالله، با وی در ارتباط بوده‌است و از عملیات‌های تروریستی آن، پیش از وقوع نیز مطلع بوده‌است ولی در این خصوص این واکنشی نشان نمی‌داد. این ارتباط پنهانی اطلاعاتی بین جندالله و سیا، حتی پس از تروریستی اعلام کردن آن توسط آمریکا، ادامه داشت.

  گروه تروریستی آمریکایی جند الله که هدف واهی خود را حمایت از برادران دینی شیعیان یعنی سنی ها میداند بارها با عملیات های تروریستی به مردم بیگناه سیستان و بلوچستان حمله ور شده که در پی آن بسیاری از هموطنان شیعه و سنی به شهادت رسیدند.

  با توجه به گفته های بالا به این نتیجه میتوان رسید که عملیات تروریستی دزفول کاملا طراحی شده از سوی آمریکاییان است، کسانی که به ظاهر در حال حاضر دست دوستی به سوی ما دراز کرده اند.

  یک منبع آگاه در گفت و گو یا پایگاه اطلاع رسانی دانا گفته بود که افراد مسلحی که به این هیئت عزاداری حمله کرده اند، در پایگاه های نظامی آمریکا در عراق آموزش دیده اند و با هدف انجام عملیات های تروریستی در ایام ماه محرم وارد خاک ایران شده اند.

  باید گفت کارهای نخ نمایی مانند اقدامات تروریستی اینچنین تا کنون باعث اختلاف بین دو برادر نشده و نمیشود و یانکی ها این آرزو را به گور خواهند برد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro