امروز محور اصلی تلاش دشمن تهاجم اقتصادی به انقلاب اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ آبان ۹۴ - ۱۱:۴۰

  کد خبر : 38904
  مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا:

  امروز محور اصلی تلاش دشمن تهاجم اقتصادی به انقلاب اسلامی است

  واران نیوز: مدیر بسیج سازندگی صومعه‌سرا گفت: محور اصلی تلاش دشمن تهاجم اقتصادی به انقلاب اسلامی است.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، بهزاد روانپاک امروز در جمع فعالان اقتصادی ۶شهرستان غرب گیلان در سپاه ناحیه صومعه سرا اظهار کرد: از آغاز سال ۹۴ تا کنون بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به حدود ۷۰ نفر متقاضی در عرصه های استخر گرم آبی و سردآبی، پرورش قارچ، شترمرغ، مرغ بومی، اردک ۱۰هزار قطعه ای، دام سبک و سنگین، گاومیش، صنایع بسته بندی و تبدلی پرداخت شده است.

  وی افزود: سپاه ناحیه صومعه سرا گام های موثری به وسیله فعالان اقتصاد مقاومتی برداشته و با قوت هر چه تمام تر نیز این راه را دامه خواهد داد.

  مدیر بسیج سازندگی صومعه سرا گفت: بالاتراز استقلال سیاسی، استقلال اقتصادی است که مسئولان کشور، نمایندگان مجلس و دست اندرکاران مسائل اقتصاد باید توجه کنند که در زمینه ساز و کارهای اقتصادی و فعالیت های اقتصادی وابستگی خودشان را در همه بخش ها قطع کنند.

  روانپاک تصریح کرد: برآورد مقام معظم رهبری در شرایط حاضر نشانگر آن است که امروز محور اصلی تلاش دشمن تهاجم اقتصادی به انقلاب اسلامی است وبرهمین اساس در سال های اخیر شاهد نامگذاری هر سال بر محور جهاد اقتصادی بوده ایم.

  وی با اشاره با نامگذاری سالها توسط مقام معظم رهبری از سال ۸۷ تا کنون، خاطرنشان کرد: از چند سال گذشته مشخص بوده که طراحی دشمن بر اقتصاد کشور متمرکز شده است و بر همین اساس شعارهای سال های اخیز توسط معظم له به عنوان حلقه هایی برای ایجاد یک منظومه اقتصادی مطرح شد تا حرکت عمومی کشور در عرصه های اقتصادی ساماندهی شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro