استکبار ستیزی به شیوه جدید + تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۸ آبان ۹۴ - ۱۳:۰۹

  کد خبر : 38915

  استکبار ستیزی به شیوه جدید + تصویر

  واران نیوز: در شرایطی که کشور آماده می شود تا وارد فاز اجرایی برجام شود محافل مختلف سیاسی،مذهبی  و در …

  واران نیوز: در شرایطی که کشور آماده می شود تا وارد فاز اجرایی برجام شود محافل مختلف سیاسی،مذهبی  و در کل افکار عمومی به دقت به رصد اوضاع که شامل اظهارات و اقدامات و اخبار منتشره از مسئولین و دولت مردان می پردازند.

  یکی از مهترین نگرانی هایی که همواره وجود دارد و مقام معظم رهبری بارها و بارها به صراحت بیان فرموده اند عدم اعتماد به آمریکا که به فرموده امام راحل(ره) شیطان بزرگ و ام الفساد جهان است، میباشد ، در واقع آنچه مردم انقلابی از دولت و تیم مذاکره کننده توقع دارد انجام مذاکره و حصول توافق تنها بر سر مسائل هسته ایی و حق استفاده صلح آمیز ملت ایران از آن با کشورهای موسوم به ۱+۵ می باشد که لاجرم  ایالات متحده آمریکا نیز یکی از آنها است.

  ملت ایران هیچگاه دنبال مذاکره و ارتباط دوستانه با بزرگترین استعمارگر جهان که در گوشه گوشه دنیا چه مستقیم و چه غیر مستقیم مشغول زور گویی و پایمال کردن حقوق ملت ها است نبوده و نیست.

  در سطح اجتماعی و افکار عمومی مردم همواره در قالب اقدامات نمادین و سمبلیک سعی بر آن دارند که حرف و دیدگاه و باور خود را به مسئولین یاد آوری نمایند، یکی از این اقدامات حرکت جالب توجه هیئت شهدای گمنام شهرستان صومعه سرا در ایام سوگواری محرم بود.

  تعدادی از جوانان انقلابی و ارزشی دست به ابتکار عملی بدیع زدند و اقدام به درج جملاتی بر روی ظروف غذای نذری نموده بودند و هرکس که بسته غذای نذری هیئت را میگرفت چشمش به عباراتی مانند “امر به معروف و نهی از منکر فراموش نشود” و یا جمله “مذاکره با آمریکا ممنوع” بر می خورد.

  در ادامه گوشه هایی از این حرکت جالب توجه جوانان انقلابی گیلان از نظر گرامیتان می گذرد:

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro