حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴ - ۲۰:۴۵

  کد خبر : 39040
  امام جمعه صومعه‌سرا:

  حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان دارد

  واران نیوز: امام جمعه صومعه سرا گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌تواند بار دیگر نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با اشاره به ۱۳ آبان اظهار کرد: انقلاب اسلامی آرمان‌های رفیعی را در نظر دارد و نسل های اینده باید این آرمانها را مدنظر داشته باشند و در این مسیر حرکت نمایند.

  وی افزود: ما هر ساله به عنوان فرزندان معنوی امام حسین(ع) در خیمه های ایشان شرکت می کنیم تا ندای آزادی و آزادمنشی و ندای راستی و درستی را از این امام بزرگوار بگیریم و در جامعه خودمان پیاده کنیم.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه ۱۳آبان یادآور ۳ واقعه تاریخی مهم کشورمان است، گفت: تبعید حضرت امام(ره) توسط رژیم شاهنشاهی به ترکیه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و دانش‌آموزان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از مهم‌ترین وقایع روز ۱۳ آبان است.

   حجت‌الاسلام صدیقی با بیان اینکه مردم ثابت کردند با توکل بر خداوند می‌توانند استکبار و استعمار را به خاک ذل بکشانند، تصریح کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان می‌تواند بار دیگر نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان داشته باشد، بلکه می تواند اقتدار ملی ایران را نشان دهد و اثبات کند که ملت ایران در مسیر آرمان‌ها و اهداف خود همچنان پابرجا و استوار است.

  وی خاطرنشان کرد: امروز که کشور ما از هر سو مورد هجمه‌های دینی و فرهنگی قرار دارد، نیاز است که در برابر دشمنان حفظ وحدت کنیم و در این راهپیمایی حضور فعال داشته باشیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro