تشکیل 18 کمیته ستاد دهه فجر در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ - ۰:۰۳

  کد خبر : 3925

  تشکیل ۱۸ کمیته ستاد دهه فجر در صومعه‌سرا

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا از تشکیل ستاد دهه فجر با عضویت و مشارکت ۱۸ کمیته در این شهرستان خبر …

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا از تشکیل ستاد دهه فجر با عضویت و مشارکت ۱۸ کمیته در این شهرستان خبر داد

  http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1390/11/11/13901111000096_PhotoA.jpg

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور در نخستین جلسه برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر این شهرستان اظهار کرد: دهه فجر یادآور ایثار و از خودگذشتگی مردمی انقلابی با رهبری امام راحل است.

  وی با بیان اینکه سال گذشته ستاد دهه فجر در صومعه‌سرا در اجرای برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی موفق و تاثیر‌گذار بود، افزود: تمام برنامه‌ریزی‌های امسال باید کیفی‌تر از گذشته و با حضور پرشور اقشار مختلف مردم برگزار شود.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با اشاره به برنامه‌ها و مراسم‌های دهه فجر سال گذشته در سطح مساجد این شهرستان، گفت: سال گذشته ۳۳ مسجد در صومعه‌سرا به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پذیرای برنامه‌ها و جشن‌های انقلاب بودند.

  وی ادامه داد: از تعداد مساجد مذکور بالغ بر ۱۰ مسجد به صورت محوری به برگزاری برنامه‌های دهه فجر می‌پرداختند.

  احمدی‌پور اتخاذ برنامه‌های امسال دهه فجر در صومعه‌سرا را فرهنگی و با مشارکت و حضور حداکثری جوانان برشمرد و افزود: دهه فجر بیش از همه باید برای جوانان و نوجوانان تبیین و شفاف‌سازی شود.

  وی از تشکیل کمیته‌های ۱۸ گانه ستاد دهه فجر در صومعه‌سرا خبر داد و اذعان کرد: مسئولیت اجرای هر کمیته به نهادها و اداره‌های مختلف سپرده شده است.

  به گفته رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا، مسئولیت کمیته اصناف با مجمع صنفی و اتحادیه‌ها، مسئولیت انجمن‌ها، کانون‌های مساجد و هیئت‌های مذهبی با اداره تبلیغات، کمیته بسیج و مراسم با سپاه، کمیته روستایی و عشایری با اداره جهاد کشاورزی و کمیته زنان و خانواده، کمیته اطلاع‌رسانی با نماینده صدا و سیما با مسئولیت کمیته بانوان فرمانداری صومعه‌سرا است.

  وی، مسئولیت کمیته دانش‌آموزی را با آموزش و پرورش، کمیته تربیت بدنی با اداره ورزش و جوانان، کمیته کودکان و نوجوانان با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کمیته کارگری با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولیت هماهنگی برنامه‌های دهه فجر با اداره تبلیغات صومعه‌سرا است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro