دستگیری سارقان اموال منازل مسکونی در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ - ۱:۱۵

  کد خبر : 3930

  دستگیری سارقان اموال منازل مسکونی در صومعه‌سرا

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری دو سارق اموال منازل مسکونی روستای «دلیوندان » بخش تولمات این شهرستان خبر داد. به …

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری دو سارق اموال منازل مسکونی روستای «دلیوندان » بخش تولمات این شهرستان خبر داد.

  http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1391/02/21/13910221000247_PhotoA.jpg

  به گزارش واران نیوز به نقل از خبرگزاری فارس »، احمد عسگری در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان در آستانه فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی مقدمه آزادی، سربلندی و سرافرازی کشور و مردم را فراهم کرد.

  وی با بیان اینکه امسال تمام برنامه‌ها و مراسم‌های دهه فجر در صومعه‌سرا با همکاری نیروی انتظامی کنترل می‌شود، تصریح کرد: نیروی انتظامی صومعه‌سرا آماده ارائه خدمات امنیتی و ایجاد نظم در راستای برپایی برنامه‌های ستاد دهه فجر این شهرستان است.

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا، راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز ۹ دی را از برنامه‌های تدابیر امنیتی مهم برشمرد و اذعان کرد: امیدواریم تمام مشکلات احتمالی در این روزهای حساس با همکاری اداره‌ها و نهادهای مربوطه صومعه‌سرا برطرف شود.

  وی با تصریح بر اینکه نیروی انتظامی صومعه‌سرا در هر شرایطی پاسخگو و پیگیر نظرها و پیشنهادهای تمام مسئولان و به‌ویژه شهروندان برای اجرای برنامه‌های امنیتی در این شهرستان است، اضافه کرد: ارتباط مداوم و تنگاتنگ مردم و مسئولان همواره بازدهی مثبت و اثربخشی را داشته است.

  عسگری با اشاره به اقدام‌های جدید پلیس صومعه‌سرا در راستای برخورد با هنجارشکنان اجتماعی تصریح کرد: تمام سعی پلیس صومعه‌سرا در برخورد با هنجارشکنان اجتماعی و مخل آرامش و امنیت شهر است.

  وی، یکی از محوری‌ترین مشکلات صومعه‌سرا در حوزه سرقت را مربوط به سرقت‌های متوالی در روستای دلیوندان بخش تولمات و شکایت و نارضایتی ساکنان این روستا دانست و افزود: این سرقت‌ها پس از بررسی و پیگیری‌های چند ماهه پلیس صومعه‌سرا با دستگیری سارقان آن پایان یافت.

  به گفته فرمانده انتظامی صومعه‌سرا در جریان اجرای عملیات غافلگیرانه پلیس در روستای «دلیوندان» تولمات دو نفر از سارقان منازل مسکونی شناسایی و دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro