سابقه فتنه گران سیاه است / نباید به این افراد مجوز فعالیت داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۷ آبان ۹۴ - ۵:۰۶

  کد خبر : 39320
  دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان:

  سابقه فتنه گران سیاه است / نباید به این افراد مجوز فعالیت داد

  دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان گفت: آنچه که از سابقه فتنه گران به یاد است همراهی آنها با منافقین؛ استکبار جهانی و همراه بودن آنها با آمریکا و اسرائیل در جریان فتنه ۸۸ است.

  واران نیوز به نقل از خزرآنلاین:حسن کربلایی با اشاره به اینکه من بارها اعلام کرده ام مخالف حضور فتنه گران در ادارات و سازمان های دولتی هستم اظهار کرد: نباید به اینگونه افراد مجوز نشریات و فعالیت در مجموعه های اجتماعی داده شود.

  وی افزود: دستگاه های دولتی، دانشگاه ها و ارشاد اجازه ندارند از طرف مردم این افراد را دعوت کنند .

  دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان با بیان این پرسش که این افراد چه حرفی برای گرفتن دارند؟ گفت: اگر حرفی برای گفتن دارند اعلام مواضع کنند.

  کربلایی با تاکید بر اینکه آنچه که از سابقه فتنه گران به یاد است همراهی آنها با منافقین ؛ استکبار جهانی و همراه بودن آنها با آمریکا و اسرائیل در جریان فتنه ۸۸ است تصریح کرد: اگر نظری غیر از این دارند و موضع آنها عوض شده است اعلام پشیمانی کنند و فتنه گران اصلی را محکوم کنند.

  وی تاکید کرد: این افراد مواضع خود را در مورد آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی اعلام کنند تا مردم بدانند که موضع این افراد عوض شده است و آنگاه به عنوان توبه کنندگان و کسانی که پشیمان هستند می توانند در سخنرانی ها حاضر شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro