انتقاد یعنی این که بگوییم: همه چی آرومه …

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۸ آبان ۹۴ - ۱۰:۱۲

  کد خبر : 39405
  به بهانه سخنان رئیس جمهور در نمایشگاه مطبوعات :

  انتقاد یعنی این که بگوییم: همه چی آرومه …

  هم دولت و هم مردم خوب میدانند که وضعیت تسحیلات بانکی ، تجارت ، تولید داخلی ،اعتیاد و فرهنگ اصلا اروم نیست و این که چشمانمان را ببندیم تا به جای امید برای اصلاح ، امید کاذب در دل ها ایجاد شود درمانی بر درد های فرهنگی اقتصادی و اجتماعی کشور نیست.

  به گزارش واران خبر به نقل از   مریان خبر : صبح روز یکشنبه در افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات بود که جناب رئیس جمهور پشت تریبون قرار گرفت در سخنرانی خود مدام از یک کلید واژه استفاده کرد به اسم امید .

  وی در طول سخنرانی خود مدام به منتقدان خود حجمه وارد کرد، منتقدان را متهم کرد که از هر طرف به او و دولت حجوم آورده اند و به جای نقد تخریب میکنند و با بالا بردن دوباره پرچم اعتدال همه مخالفان را افراطی و تند رو نشان داد گویا اعتدال و منتفد فقط مختص کسانی است که سکوت میکنند و انتقاد یعنی این که بگوییم:  همه چی آرومه …

  اما هم دولت و هم مردم خوب میدانند که وضعیت تسحیلات بانکی ،  تجارت ،  تولید داخلی ،اعتیاد و فرهنگ اصلا اروم نیست و این که چشمانمان را ببندیم تا به جای امید برای اصلاح ، امید کاذب در دل ها ایجاد شود درمانی بر درد های فرهنگی اقتصادی و اجتماعی کشور نیست.

  امید که همیشه در دل این ملت بوده است حتی زمانی که عده ای آنان را به مردمان زمان امام حسن(ع) شبیه دانستند!!  زیرا چشم به دست استکبار ندارند و تنها به وعده حق خداوند دارند و مطمئن هستند که این نظام و این انقلاب ثمره خون فرزندان این وطن است و مطمئن باشید امیدشان از خیلی مسئولانی که به جای رونق تولید واشتغال زایی و سرمایه گذاری مادی و معنوی بر روی اقتصاد مقاومتی به فکر آوردن مک دونالد برای چرخیدن چرخ زندگی مردم هستند بیشتر است.

  کسانی که قشر انقلابی را متهم به ترساندن مردم میکنند و میگویند که سیاه نمایی نکنید و دشمن تراش نباشید گویا فراموش کرده اند که قرن ۲۱ است قرن ارتباطات و نمیشود چشم های مردم را گرفت با خاطره گویی عده ای تلاش کرد که برخی چیز ها فراموش بشود  مردم درد ها و مشکلات سطح جامعه را بهتر همه میدانند و میفهمند.

  ۱۳ آبان گذشت اما یک سوال  که آیا با تسخیر ساختمان لانه جاسوسی سفیران آن ، هم از این کشور رفتند؟ جواب خیر است زیرا همین خوش خیالی ها بود که  که باعث شد سفیران فکری آمریکا هنوز در این کشور باشند و بعد از جنگ تا به امروز به اسم توسعه اقتصادی فرهنگ و راه انقلابی را افراطی گری نشان بدهند.

  عالی جنابان معتدل ما انقلابی هستیم نه تازه به دوران رسیده و برای دو قطبی سازی مردم تلاش نمیکنیم برای جلوگیری از بی قطبی سازی مردم  تلاش میکنیم و امید را بهتر از همه میشناسیم و امیدواریم و تلاش میکنیم که اعتدال و امید کاذب باعث نشود تا بعد از دوران پسا برجام و پسا تحریم به دوران پسا مرگ بر آمریکا و پسا انقلاب برسیم  . / امیر حسین خدابخش

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro