بسیج فرمول ابداع شده توسط امام خمینی (ره)/80 درصد خاکهای اشغال شده سوریه با بسیج مردمی آزاد شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۵ آبان ۹۴ - ۲۱:۰۰

  کد خبر : 39623
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا:

  بسیج فرمول ابداع شده توسط امام خمینی (ره)/۸۰ درصد خاکهای اشغال شده سوریه با بسیج مردمی آزاد شده است

  به گزارش خبرنگار واران نیوز: سرهنگ کیا عاشوری در جلسه برنامه ریزی هفته بسیج در فرمانداری صومعه سرا با گرامیداشت …

  به گزارش خبرنگار واران نیوز: سرهنگ کیا عاشوری در جلسه برنامه ریزی هفته بسیج در فرمانداری صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم اظهار کرد: امام(ره) با نگاه خاص خود نسبت به مردم بر این باور بود که با کمک و همراهی آنها می‌توان همه موانع، مشکلات و چالش ها را پشت سر نهاد و به اهداف الهی دست یافت.
  وی بسیج را فرمول ابداع شده توسط بناینگذار انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: بسیج فرمولی برای حل همه مشکلات است که امام راحل با پایه گذاری آن سطح هرم قدرت را از نیروهای مسلح به سمت نیروهای مردمی تغییر داد.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: با مررو کارنامه درخشان بسیج از ابتدای تاسیس تا کنون متوجه خواهیم شد که سنگ، گران بهاییست که با چرخشش نور و انرژی ساطع می‌شود.
  عاشوری با بیان اینکه امروز بسیج در سطح بین الملل نقش آفرینی می کند، تصریح کرد: سردار همدانی در سوریه ضمانت داد که با نیروهای مردمی و با تشکیل گروه کوچکی به نام دفاع‌الوطنی از این کشور دفاع کند.

  IMG_0440
  وی خاطرنشان کرد: این شهید با تشکیل بسیج مردمی که برگرفته از فرمول امام راحل بود ۸۰درصد خاک تصرف شده سوریه توسط گروههای تکفیری را باز پس گرفتند.
  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه بسیج دارای پتانسیل و ظرفیتی برای همه مشکلات است، اظهار کرد: نباید از بسیج و تفکر بسیج غفلت کرد و همواره بسیجیان باید در همه حوزه ها پیشگام و پیشرو باشند.
  سرهنگ عاشوری با اشاره به اینکه دشمن به دنبال خدشه وارد کردن به بسیج است، افزود: ابزار و مولفه های اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی قدرت در هر کشوری مشخص است و در صورتی که هر کشوری در این مولفه ها قدرتمند باشد در نظام بین الملل دارای جایگاه بالایی خواهد بود.
  وی، بسیج را یکی از مولفه‌های قدرت عنوان کرد و گفت: جوهره وجودی نیروهای بسیجی از اخلاص است که یک ذخیره و مبنع انرژی و حلال مشکلات در همه شرایط است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه ۱۰۰ویژه برنامه هفته بسیج در این شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: آذین بندی ادارات و فضای شهرستان، نصب پرده‌های تازه و نو در هفته بسیج در اولویت کاری ادارات باشد.
  سرهنگ عاشوری با اشاره به اینکه رزمایش الی بیت المقدس در روزهای ۲۸ و۲۹آبان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تمرین و امادگی همگان در مقابل تهدیدات دشمنان از اهداف برگزاری این رزمایش است.
  وی با بیان اینکه فاصله بین جنگ و صلح بسیار کم است، اظها کرد: باید هماهنگی و آمادگی نسبی نسبت به موضوعات طبیعی و غیر طبیعی را بدست آوریم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro