برپایی نمایشگاه آثار نویسندگان و شاعران صومعه سرایی در کتابخانه باقرالعلوم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۶ آبان ۹۴ - ۱۷:۲۵

  کد خبر : 39645
  رئیس ارشاد اسلامی صومعه سرا:

  برپایی نمایشگاه آثار نویسندگان و شاعران صومعه سرایی در کتابخانه باقرالعلوم

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا از برپایی نمایشگاه آثار نویسندگان و شاعران صومعه سرایی در کتابخانه باقرالعلوم خبر داد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، سید محمود رزمگیر در نشست خبری با اصحاب رسانه صومعه سرا ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی اظهار کرد: خبرنگاران یار همیشگی فرهنگ و هنر در شهرستان صومعه سرا هستند.

  وی با بیان اینکه هفته کتاب و کتابخوانی از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: از اهداف مهم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا اجرای برنامه هایی در زمینه کتاب و کتاب خوانی است.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه در سال گذشته کتاب زخم هایی که به خواب نمی روند اثر امیر واقف را اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به چاپ رساند، گفت: برای حمایت از نویسندگان و شاعران این شهرستان طی دو سال ۷ عنوان کتاب از آنها خریداری شده است.

  رزمگیر تصریح کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی به بهانه های مختلف به مراجعین، اصحاب رسانه و … کتاب هدیه می کند.

  وی با اشاره به اینکه روز پنج شنبه از ۴ کتاب که اثر ۳ نویسنده صومعه سراییست رونمایی می‌شود، خاطرنشان کرد: دایناسورهای معاصر عصر حمیدرضا اقبالدوست، گم شدن در بن بست اثر دکتر فرهاد رجبی و کتاب های رمان دنیا و زندگی در هزار سال بعد اثر قاسم خوش سیما است.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با اشاره به برپایی نمایشگاه از آثار نویسندگان صومعه سرایی در کتابخانه باقرالعلوم این شهرستان، اظهار کرد: ۱۲ آذر همایش میرزاکوچک خان و نمایشگاهی از لوازم این بزرگمرد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا برگزار می گردد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir