رزمایش گردان‌های الی‌بیت‌المقدس در صومعه‌سرا آغاز شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۸ آبان ۹۴ - ۸:۴۳

  کد خبر : 39680

  رزمایش گردان‌های الی‌بیت‌المقدس در صومعه‌سرا آغاز شد

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: از صبح امروز رزمایش گردان‌های الی‌بیت‌المقدس در صومعه‌سرا آغاز شد.

  سرهنگ کیا عاشوری، فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز اظهار کرد: صبح امروز همزمان با شهرستان‌های دیگر استان گیلان رزمایش گردان‌های الی بیت‌المقدس با حضور ۴ گردان از نیروهای بسیجی در صومعه‌سرا آغاز شد.

  وی با بیان اینکه این رزمایش دفاع از کوی و برزن و عملیات آرام سازی و مقابله با ناآرامی ها با رعایت اصول پدافند غیرعامل است، افزود: آموزش ضد هلی برن، عملیات تعقیب کمین و ضد کمین، ایست و بازرسی، پدافند غیرعامل، حفاظت از مراکز حساس و مهم شهرستان مانند پست برق، پست گاز، فرمانداری و …، مقابله با ناآرامی و اغتشاشات از جمله برنامه‌های رزمایش است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه امروز رزمایش در داخل اردوگاه به صورت کلاس‌های آموزشی برگزار می‌شود، گفت: فرداصبح رزمایش به صورت سناریو در داخل اردوگاه و بعد از ظهر فردا به صورت عملی در فرمانداری و بخش‌های مهم شهرستان برگزار می‌گردد.

  سرهنگ عاشوری با بیان اینکه فردا بعد از ظهر گردان‌های الی بیت‌المقدس در ورودی‌های شهر حضور دارند و اقدام به ایست و بازرسی می‌نمایند، تصریح کرد: هدف از برگزاری اینگونه رزمایش آمادگی گردان‌های الی بیت المقدس برای مقابله با تهدیدات خارجی و آسیب‌های داخلی است.

  وی با بیان اینکه استان گیلان از طریق مرز خاکی و آبی با ۶ کشور در ارتباط است، خاطرنشان کرد: با توجه به تهدیداتی که توسط دشمن صورت می‌گیرد گردان‌های الی بیت‌المقدس تمرینات تاکتیکی نظامی را در راستای مقابله با این تهدیدات انجام می‌دهند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro