امضای تفاهم نامه همکاری کنفدراسیون فوتبال آسیا و اتحادیه فوتبال اروپا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ - ۱۳:۲۱

  کد خبر : 3976

  امضای تفاهم نامه همکاری کنفدراسیون فوتبال آسیا و اتحادیه فوتبال اروپا

  کوالالامپور- دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: کنفدراسیون فوتبال آسیا و اتحادیه فوتبال اروپا به منظور توسعه …

  کوالالامپور- دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: کنفدراسیون فوتبال آسیا و اتحادیه فوتبال اروپا به منظور توسعه همکاری های مشترک آموزشی و فنی یک تفاهم نامه امضا کردند.

  به گزارش خبرنگار مهر، این تفاهم نامه همکاری شامگاه سه شنبه در مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور به امضای “میشل پلاتینی” رییس اتحادیه فوتبال اروپا و “ژانگ جیلانگ” رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا رسید.

  به موجب این تفاهم نامه اتحادیه فوتبال اروپا در ایجاد و اجرای پروژه ها و فعالیت های مربوط به آموزش فوتبال، توسعه فنی داوری و ترویج فوتبال پایه و جوانان به کنفدراسیون فوتبال آسیا کمک خواهد کرد.

  رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا امضای این تفاهم نامه را یک نقطه عطف تاریخی برای فوتبال آسیا دانست و گفت: فوتبال اروپا از بالاترین استانداردهای فوتبال برخوردار است و همکاری مشترک با اتحادیه فوتبال اروپا به توسعه فوتبال در قاره آسیا کمک خواهد کرد.

  جیلانگ ضمن تشکر از حضور و حمایت میشل پلاتینی از فوتبال آسیا ، افزود: من اطمینان دارم در آینده فوتبال آسیا از این همکاری بهره مند خواهند شد.

  پلاتینی رییس اتحادیه فوتبال اروپا نیز با ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه گفت: توسعه همکاری با یکی دیگر از کنفدراسیون ها برای ما فرصتی است که به روند توسعه ورزش فوتبال در آسیا کمک خواهد کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro