سریال نامبر آیفون را حتما قبل از خرید چک کنید!

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲ آذر ۹۴ - ۲:۲۹

  کد خبر : 39859

  سریال نامبر آیفون را حتما قبل از خرید چک کنید!

  اپل چندین سال است که سرویس Apple Support Check Coverage را در وب‌سایت خود برای کاربران قرار داده است. این کمپانی چندی پیش آن را به بخش Apple Care منتقل کرد و نامش را هم به AppleCare Coverage تغییر داد.

  AppleCare Coverage چیست؟

  تا به حال شده قصد داشته باشید یکی از محصولات اپل را بخرید و مدام نگران سالم بودنش باشید و اینکه قبلا استفاده نشده باشد؟

  اپل این سرویس را در اختیار کاربران خود قرار داده تا کاربران و خریداران این شرکت قبل و بعد از خرید محصول خود بتوانند از وضیعت دستگاهشان مطلع شوند.

  با وارد شدن به این سایت و وارد کردن سریال نامبر دستگاه خود می‌توانید از معتبر بودن خرید انجام‌شده، مدت زمان پشتیبانی تلفنی و مدت زمان گارانتی ۱ ساله دستگاهتان مطلع شود.

   

  قبل از خرید آیفون یا آیپد خود چه باید بکنیم؟

  هنگامی که به فروشگاه می‌روید و فروشنده دستگاه انتخابی شما را می‌آورد، قبل از باز کردن جعبه آن از فروشنده درخواست کنید چند دقیقه‌ای به شما فرصت دهد. در همین موقع به سایت AppleCare Coverage بروید و شماره سریال درج‌شده پشت جعبه دستگاه را در سایت وارد کنید. شما باید با پیغام This iPhone has not been activated یا Please Activate Your iPhone مواجه شوید؛ این بدین معناست که این آیفون تا به حال روشن و فعال نشده است. اگر با پیغامی غیر از این مواجه شدید، از فروشنده در‌خواست آیفون دیگری بکنید و اگر او دلیل این کار را از شما خواست، به‌صراحت می‌توانید بگویید این آیفون قبلا باز و استفاده شده است، حتی برای چند ثانیه! نگران نباشید، زیرا خود فروشنده به‌خوبی با این قبیل مسائل آشنایی دارد.


   

  اگر دستگاه قبلا روشن شده باشد، تاریخ فعال شدن آن را می‌توانید زیر قسمت Repairs and Services Coverage مشاهده کنید. به‌طور مثال، اگر دستگاه شما در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۵ از خدمات گارانتی ۱ ساله Expired شود، بدین معناست که دستگاه شما درست یک سال قبل از آن یعنی در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۴ شروع به کار کرده است.

   

   

  نکته: بعد از گشودن جعبه آیفون خود و روشن کردن آن به مسیر Settings > General > About بروید و چک کنید که سریال نامبر آن با سریال درج‌شده روی جعبه یکسان باشد.

   

   

  امیدوارم مطلب مفیدی در اختیار شما دوستان عزیز گذاشته باشم تا هرچه بیشتر از خرید خود مطمئن شوید و از دستگاهتان لذت ببرید.

  منبع: جی اس ام

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro