حضور مخفیانه صادق زیباکلام در یک آبمیوه فروشی در رشت!/ عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۷ آذر ۹۴ - ۳:۴۳

  کد خبر : 40129
  حضور مخفی، موضع منفی!

  حضور مخفیانه صادق زیباکلام در یک آبمیوه فروشی در رشت!/ عکس

  شامگاه چهارشنبه بود که یکی از مخاطبین ۸دی با ارسال عکسی از زیبا کلام در یک آب میوه فروشی، خبر از حضور بی سرو صدای این مرد جنجالی و جنجال ساز در رشت داده است.

  واران نیوز به نقل از ۸دی : صادق زیبا کلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران را با نظرهای گاه و بی گاه و عجیب و غریبش می شناسیم. از نظر درباره آمریکا گرفته و از جمله معروف “i love usa” تا نظرش راجع به رضا خان و اینکه تا نفت داریم انرژی هسته ای را برای چه می خواهیم!

  جملات عجیب و غریب بالا باعث شده تا زیباکلام حضور فعالی در دانشگاهها و سخنرانی ها و حتی شهرستانها داشته باشد و این جذابیتی که در حرفهای عجیبش نهفته است افراد زیادی را حول او جمع کرده است.

  استان گیلان هم از حرفهای عجیب زیباکلام در امان نبوده و او چند ماه پیش برای یک سخنرانی به رشت آمد که با تبلیغات فراوان همراه شد و البته حواشی فراوانی را هم مانند تغییر در مکان برگزاری در دقیقه ۹۰به همراه داشت.

  http://www.8deynews.com/wp-content/uploads/2015/02/IMG_8021.jpg

  http://www.8deynews.com/wp-content/uploads/2015/02/IMG_8022.jpg

  http://www.8deynews.com/wp-content/uploads/2015/02/IMG_7991.jpg

  چندی پیش هم در مصاحبه ای که با مجله چلچراغ داشت با بیان این جمله که به دنبال زندگی آدمیزادی در رشت هستم، گفته بود که “من عاشق رشت هستم. بعد از تهران، رشت برای من عزیزترین جاست چون متوجه شدم من در رشت ۴۰ دقیقه بیشتر می دوم به خاطر هوا، مردم و...”

  اما از حواشی که بگذریم و به هدف نگارنده بپردازیم؛ شامگاه چهارشنبه بود که یکی از مخاطبین ۸دی با ارسال عکسی از زیبا کلام در یک آب میوه فروشی، خبر از حضور بی سرو صدای این مرد جنجالی و جنجال ساز در رشت داده است که عکس آن را در ادامه میبینید.

  zibakalam

  حال باید پرسید که دلیل حضور زیباکلام که بعضا از او با نام زشت کلام نیز یاد میشود، در این برهه نزدیک انتخابات در رشت چیست؟

  چرا این دفعه هم رسانه های اصلاح طلب استان تمام شهر را از بنرهای حضور وی پر نکردند؟

  و اینکه چرا یکی دیگر از آن برنامه های پرحاشیه را برای وی برگزار نکردند؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro