قم سهم عمده‌ای در افزایش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا داشت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۳ آذر ۹۱ - ۱۸:۲۲

  کد خبر : 4013

  قم سهم عمده‌ای در افزایش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا داشت

  قم – خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قم و باشگاه صبا نقش عمده‌ای در افزایش سهمیه ایران در لیگ …

  قم – خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قم و باشگاه صبا نقش عمده‌ای در افزایش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان فوتبال باشگاه‌های آسیا داشتند.

  به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان ظهر پنج‌شنبه در مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان قم تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال و باشگاه صبای قم در تعامل با یکدیگر موجب شدند تا ناظران کنفدراسیون آسیا ارزیابی خوبی از امکانات صبای قم داشته باشند.

  وی ادامه داد: داشتن یک ورزشگاه استاندارد و باشگاهی موفق همچون صبای قم موجب شد تا در ارزیابی صورت گرفته و امتیازدهی از سوی ناظران کنفدراسیون آسیا بتوانیم سهمیه فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را نسبت به دوره قبل افزایش بدهیم.

  رئیس فدراسیون فوتبال قم را یکی از استان های موفق و پیشرو در توسعه فوتبال در کشور دانست و تصریح کرد: واقعا فکر نمی کردم در قم اینقدر شاهد رشد و پیشرفت فوتبال باشم زیرا قم در حال حاضر یکی از پایگاه های رشد فوتبال در کشور است.

  وی ادامه داد: ارزیابی فدراسیون فوتبال از استان های مختلف تنها داشتن تیم در لیگ های کشور نیست، البته این یکی از آیتم های ارزیابی است اما استانی همچون قم با فعالیت چشمگیر در فوتبال و فوتسال بانوان، عضویت ورزشکاران خود در تیم های ملی رده های سنی مختلف آقایان و بانوان فوتبال و فوتسال و فعالیت در زمینه آموزش داور، مربی و نیروی انسانی توانسته گام های خوبی در رشد و ارتقای فوتبال برداشته و نقش ارزنده ای در زمینه تحول در فوتبال کشور ایفا کند.

  کفاشیان اضافه کرد: حضور بانوان قمی در تیم های ملی فوتبال رده های سنی مختلف کشورمان، حضور داوران قمی در لیگ های فوتبال و فوتسال کشور، حضور صبای قم در لیگ قهرمانان آسیا و چندین فاکتور دیگر که نشان دهنده حرکت رو به جلو متولیان ورزش و فوتبال این استان است در قم جزو شاخص های عملکرد هیئت فوتبال محسوب می شود.

  وی با تاکید بر اینکه در فدراسیون فوتبال نیز تلاش ما این است که نیازهای استان ها به خوبی دیده شده و آنها به اهداف عالیه خود در فوتبال برسند، عنوان داشت: از رئیس جدید هیئت فوتبال استان قم نیز انتظار داریم تلاش خود را برای تعامل صحیح با اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، تحول و تلاش بیشتر برای توسعه فوتبال در قم به کار بگیرد.

  گفتنی است: در حضور علی کفاشیان امروز مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان قم برگزار شد و طی آن کریم بهرامی با کسب ۱۲ رای از ۲۱ رای اعضای مجمع به عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال استان قم برای مدت چهار سال انتخاب شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro