10 فقره جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت صومعه‌سرایی اهدا شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۶ آذر ۹۴ - ۲۳:۰۳

  کد خبر : 40856
  در قالب طرح پیوند آسمانی

  ۱۰ فقره جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت صومعه‌سرایی اهدا شد

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: در قالب طرح پیوند آسمانی ۵ مورد جهیزیه به نوعروسان بی بضاعت این شهرستان اهدا شد.

  به گزارش خبرنگار واران نیوز، آروز محمدی با بیان اینکه امروز ۱۰ فقره جهیزیه به نوعروسان بی بضاعت این شهرستان اهدا شد، اظهار کرد: از اول سال جاری تا کنون ۲۰ فقره جهیزیه به نوعروسان اهدا شده است.

  وی با بیان اینکه مبلغ هر فقره جهیزیه ۳۰ میلیون ریال است،افزود: جهیزیه شامل اجاق گاز ، فرش و تلویزیون ال ای دی می‌باشد.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه سرا گفت: حوزه کوثر با مشارکت خیرین شهرستان صومعه‌سرا و کمک‌های مردمی که از سوی پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران جمع‌آوری شده توانسته به نوعروسان بی بضاعت کمک کند تا زندگی خود را آغاز نمایند.

  محمدی با اشاره به سخنی از پیامبر اکرم(ص) مبنی بر اینکه “بهترین ازدواج‌ها آن است که آسان‌تر انجام گیرد” تصریح کرد: باید زمنیه ازدواج آسان برای جوانان فراهم شود.

  وی خاطرنشان کرد: باید الگوهای ازدواج آسان و بی‌آلایش را به نسل جوان منتقل کرد و زمینه تقویت فضای جامعه را در این راستا فراهم ساخت.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خوارهان صومعه سرا اظهار کرد: هدف از این طرح کمک به امر خیر و خداپسندانه ازدواج جوانان نیازمند و تامین جهیزیه برای شروع زندگی مشترک و آبرومند آنها است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro